Ο Άδωνις τώρα και... Τσε Γκεβάρα (pics)
Με τούρτες που έκρυβαν... εκπλήξεις γιόρτασε τα γενέθλιά του ο Άδωνις Γεωργιάδης🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![(Eurokinissi/Γιώργος Κονταρίνης)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/4ae238fa-d683-4f60-b330-5e5a6d81961e.jpg)
Τα γενέθλιά του είχε ο αντιπρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, Άδωνις Γεωργιάδης.
Οι φίλοι του, οι συγγενείς του αλλά και οι ακόλουθοί σε twitter και facebook, έσπευσαν να του ευχηθούν για τα γενέθλιά του, ενώ η Ευγενία Μανωλίδου, η σύζυγος του αντιπροέδρου της Νέας Δημοκρατίας, ανέβασε φωτογραφίες στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram.
Την παράσταση έκλεψε, πάντως, η μεγάλη τούρτα που δημιουργήθηκε για τον Άδωνι Γεωργιάδη, η οποία έγραφε: «46 και πάντα πρώτος!».
Ο ίδιος πόσταρε στον προσωπικό του λογαριασμό στο twitter, γράφοντας: «Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις ευχές σας. Αισίως έκλεισα τα 46 και μπαίνω στα 47. Άντε και του χρόνου να είμαστε γεροί και να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας…».
Πάντως, οι συνεργάτες του αντιπροέδρου της Νέας Δημοκρατίας έκαναν έκπληξη στον Άδωνι Γεωργιάδη με μια τούρτα με τον Τσε Γκεβάρα. «Ευχαριστώ τους συνεργάτες του γραφείου μου για την σημερινή τούρτα για τα γενέθλια μου. Δώστε προσοχή στην τούρτα...», έγραψε στο Twitter ο κ. Γεωργιάδης, δημοσιεύοντας φωτογραφίες.
Πηγές ΝΔ: Συγγνώμη Κασσελάκη σε Συραγγέλα για Πολάκη - «Ήταν υποκριτική»
Τι συζητήθηκε στο Μαξίμου για την άνοδο των τιμών χονδρικής του ηλεκτρικού ρεύματος: Ανακοινώσεις εντός των επόμενων ημερών
Έκτακτο δελτίο ΕΜΥ: Κορυφώνεται το κύμα καύσωνα Τετάρτη και Πέμπτη με 43αρια
Θύμα φάρσας στη Μύκονο ο Ματ Ντέιμον - Εκκενώθηκαν μαγαζιά λόγω προειδοποιήσης για βόμβα
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr