Στον Ναυτικό Σταθμό Κέρκυρας ο Στέφανος Κασσελάκης
Ο Στέφανος Κασσελάκης, απευθυνόμενος στους ναύτες, υπογράμμισε ότι είναι αναγκαίο ένα νέο εκσυγχρονισμένο πλαίσιο θητείας🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋ 🗣️ Ανοικτό για σχολιασμό
Τον Ναυτικό Σταθμό της Κέρκυρας επισκέφθηκε το πρωί της Κυριακής του Πάσχα ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Στέφανος Κασσελάκης. Εκεί, αντάλλαξε ευχές και τσούγκρισε αυγά με ναύτες και αξιωματικούς.
Τον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ υποδέχτηκε ο διοικητής του Ναυστάθμου πλωτάρχης Γιώργος Παπαχρήστος, ο οποίος τον ενημέρωσε για τις δομές και τις επιχειρησιακές δυνατότητες στην Κέρκυρα.
Ο Στέφανος Κασσελάκης, απευθυνόμενος στους ναύτες, υπογράμμισε ότι είναι αναγκαίο ένα νέο εκσυγχρονισμένο πλαίσιο θητείας, με αξιοπρεπείς αμοιβές στους στρατευμένους, ενώ ανέφερε πως ο ΣΥΡΙΖΑ επεξεργάζεται σχετική πρόταση Νόμου την οποία θα καταθέσει το επόμενο διάστημα στη Βουλή.
Τα σχολιά σας δημοσιεύονται άμεσα με δική σας ευθύνη. Το ΕΘΝΟΣ θα παρεμβαίνει και τα προσβλητικά σχόλια θα διαγράφονται
Διαβάστε ακόμη
Απόπειρα δολοφονίας Τραμπ: Ο 20χρονος εξασκήθηκε στην σκοποβολή και αγόρασε σφαίρες - «Φως» στις σκοτεινές κινήσεις του Κρουκς
Σοκ στον Πειραιά: Συνελήφθη 16χρονη για απόπειρα δολοφονίας 19χρονης - Την τραυμάτισε με αιχμηρό αντικείμενο
Τι προβλέπει το μεγάλο deal ανάμεσα σε COSMOTE TV και Nova: Ποια η επιπλέον χρέωση - Η πρεμιέρα του πολυαναμενόμενου πακέτου
Αθλήτρια της Εθνικής Στίβου βρέθηκε θετική σε έλεγχο ντόπινγκ - Aναμένεται επίσημη ανακοίνωση
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr