Γιώργος Σαββίδης μετά τον θρίαμβο: To εξοχικό μου, οι κανόνες μου! (pics)
Ο γιος του ιδιοκτήτη του ΠΑΟΚ Ιβάν Σαββίδη βρέθηκε στον αγωνιστικό χώρο του ΟΑΚΑ και έκοψε τα δίχτυα του τέρματος όπου σκόραρε το πανέμορφο γκολ του ο Τσούμπα Άκπομ.🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![Ο Γιώργος Σαββίδης κόβει τα δίχτυα του τέρματος που σκόραρε ο Άκπομ (INTIME)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/e34eddbd-efe5-43d1-abe0-84f3f9760208.jpg)
Μετά την απονομή του Κυπέλλου Ελλάδος ο Γιώργος Σαββίδης βρέθηκε στον αγωνιστικό χώρο του ΟΑΚΑ με σκοπό να πανηγυρίσει την κατάκτηση του μυθικού νταμπλ της ομάδας του.
Ο γιος του ιδιοκτήτη του ΠΑΟΚ Ιβάν Σαββίδη και μέλος του ΔΣ της ΠΑΕ έκοψε τα δίχτυα του τέρματος όπου σκόραρε το πανέμορφο γκολ του ο Τσούμπα Άκπομ, όπως συνηθίζεται άλλωστε μετά τις κατακτήσεις ενός τροπαίου. Λίγο μετά ανέβασε ένα instagram story και στο οποίο έγραψε στα αγγλικά «my cottage, my rules, any questions;»
![sabbidis.jpg sabbidis.jpg](/sites/default/files/images/2019/05/sabbidis.jpg)
![2140459.jpg 2140459.jpg](/sites/default/files/images/2019/05/2140459.jpg)
Δείτε τα βίντεο:
Διαβάστε ακόμη
SOS για την Αττική: Θα αναγεννηθεί η φύση μετά τη μεγάλη φωτιά; «Τείνουν κάποιες περιοχές να ερημοποιηθούν»
Στην Καλλιθέα Αττικής το πρώτο κρούσμα ιού του Δυτικού Νείλου, μετά από 3 χρόνια
Γυναίκες και παιδιά πιο ευάλωτοι στην ευλογιά των πιθήκων: Είναι εύκολο να μεταδοθεί; Η ενημέρωση Μαγιορκίνη
Δυναμική επιστροφή της κωμωδίας στην ελληνική τηλεόραση - Ο κόσμος αναζητά το γέλιο
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr