Αποθέωση των Αντετοκούνμπο στο γήπεδο των Ελληνορώσων (vid)
Ο Greek Freak έβγαλε και αρκετές selfie με μικρά παιδιά🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/749eeba0-e007-4cc0-b5ae-17c177d9563a.jpg)
Από το απόγευμα της Παρασκευής ξεκίνησε στην Αθήνα το διήμερο show των AntetokounBros. Μάλιστα στο πλαίσιο του event, ο δήμαρχος Ζωγράφου, Βασίλης Θώδας, βρέθηκε με τους Γιάννη, Θανάση, Κώστα και Άλεξ Αντετοκούνμπο και τους ενημέρωσε για την πρόθεσή του να δώσει το όνομά τους στο γήπεδο του Φιλαθλητικού.
Η αποκάλυψη έγινε στο περιθώριο του τουρνουά που διοργάνωσε για λογαριασμό τους η Nike στην Ελλάδα. Μάλιστα τα αδέρφια Αντετοκούνμπο κατά την άφιξή τους στο γήπεδο των Ελληνορώσων όπου πραγματοποιείται μέρος του φετινού τουρνουά έτυχαν θερμής υποδοχής, από εκατοντάδες υποστηρικτές τους.
Μάλιστα ο Greek Freak έβγαλε και αρκετές selfie με μικρά παιδιά. Η κορύφωση του τουρνουά θα γίνει το βράδυ του Σαββάτου στα Σεπόλια, στο γήπεδο όπου έκανε τα πρώτα του μπασκετικά βήματα ο Γιάννης.
Δείτε βίντεο και φωτογραφίες
![file-20.jpeg file-20.jpeg](/sites/default/files/2019-06/file-20.jpeg)
![file5-2.jpeg file5-2.jpeg](/sites/default/files/2019-06/file5-2.jpeg)
![file4-2.jpeg file4-2.jpeg](/sites/default/files/2019-06/file4-2.jpeg)
![file3-2.jpeg file3-2.jpeg](/sites/default/files/2019-06/file3-2.jpeg)
Κουρσκ: Η Ουκρανία ελέγχει 1.150 τετραγωνικά χιλιόμετρα ρωσικού εδάφους και την πόλη Σούτζα – Και βρετανικά άρματα στην εισβολή
Δένδιας από Τήνο: Βαδίζουμε για τις ισχυρότερες Ένοπλες Δυνάμεις που είχαμε ποτέ
Φρίκη στην Ινδία για το βιασμό και τη δολοφονία νεαρής γιατρού: Μαζικές διαδηλώσεις σε πολλές πόλεις
Δείτε βίντεο: Στις παραλίες όσοι Αθηναίοι έμειναν στην Αθήνα το Δεκαπενταύγουστο
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr