Σία Κοσιώνη: Στη γωνία περιμένω τον Κώστα Μπακογιάννη (vid)
Ως άνθρωπος χαίρομαι για τη νίκη, είπε on air η δημοσιογράφος του ΣΚΑΪ - Νωρίτερα, προσπάθησε ανεπιτυχώς να συνδεθεί με το εκλογικό κέντρο του συζύγου της🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/febbe558-8c20-4b20-b700-861a79594a8d.jpg)
Στη μεγάλη νίκη του συζύγου της Κώστα Μπακογιάννη στον δήμο Αθηναίων αναφέρθηκε η Σία Κοσιώνη έπειτα από «πάσα» που της έκανε η σύζυγος του Γιώργου Πατούλη.
Η Μαρίνα Πατούλη κλήθηκε από δημοσιογράφο του ΣΚΑΪ να κάνει μια πρώτη δήλωση για τη νίκη του συζύγου της ξεκινώντας με τη φράση προς τη δημοσιογράφο του ΣΚΑΪ «ως σύζυγος κι εσύ...».
Όταν έκλεισε η σύνδεση με την κυρία Πατούλη, η Σία Κοσιώνη σχολίασε χαμογελαστή: «Ως άνθρωπος χαίρομαι για το εκλογικό αποτέλεσμα. Ως επαγγελματίας, όμως, ένα έχω να πω: τον περιμένω στη γωνία αν δεν κάνει αυτά που υποσχέθηκε».
Νωρίτερα, η Σία Κοσιώνη -κατά τη διάρκεια της εκλογικής βραδιάς στον ΣΚΑΪ- είπε με πολύ σοβαρό ύφος: «Πάμε να συνδεθούμε με το εκλογικό κέντρο του κ. Μπακογιάννη».
Η σύνδεση αυτή, όμως, δεν ήταν συνηθισμένη…Με το που άνοιξε το τηλεοπτικό παράθυρο, οι ντουντούκες κάλυψαν τα πάντα! Ο δημοσιογράφος μιλούσε δίχως να ακούγεται.
«Δυσκολευόμαστε πολύ να σε ακούσουμε. Αν ξαναρχίσει η ντουντούκα θα καταλάβω πράγματι ότι βλέπουν ΣΚΑΪ», είπε γελώντας. Οι ντουντούκες άρχισαν ξανά και η Σία Κοσιώνη χαμογελαστή και αμήχανη είπε: «Πραγματικά νομίζω ότι δεν βγάζει νόημα, να πάμε κάπου αλλού».
Κουρσκ: Η Ουκρανία ελέγχει 1.150 τετραγωνικά χιλιόμετρα ρωσικού εδάφους και την πόλη Σούτζα – Και βρετανικά άρματα στην εισβολή
Δένδιας από Τήνο: Βαδίζουμε για τις ισχυρότερες Ένοπλες Δυνάμεις που είχαμε ποτέ
Φρίκη στην Ινδία για το βιασμό και τη δολοφονία νεαρής γιατρού: Μαζικές διαδηλώσεις σε πολλές πόλεις
Δείτε βίντεο: Στις παραλίες όσοι Αθηναίοι έμειναν στην Αθήνα το Δεκαπενταύγουστο
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr