Κρέστενα: Η υπεραιωνόβια γιαγιά που έγινε 115 ετών και το γιόρτασε με τα δισέγγονά της
Όπως αναφέρουν όλα τα επίσημα έγγραφα και οι ηλεκτρονικές καταχωρίσεις (ΑΜΚΑ, αριθμός ταυτότητας, βιβλιάριο ΟΓΑ), η κυρία Καρνάρου είναι γεννημένη στις 25 Ιουλίου του 1905🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/687a6b2b-fd8c-416f-a687-331746a5c0ec.jpg)
Την ευτυχία του να μεγαλώνει κανείς με την οικογένειά του και τα αγαπημένα του πρόσωπα στο πλάι του έζησε για 115η φορά η κυρία Κατερίνα Καρνάρου από τα Κρέστενα Ηλίας. Σύμφωνα με το patrisnews.gr, όπως αναφέρουν όλα τα επίσημα έγγραφα και οι ηλεκτρονικές καταχωρίσεις (ΑΜΚΑ, αριθμός ταυτότητας, βιβλιάριο ΟΓΑ), η κυρία Καρνάρου είναι γεννημένη στις 25 Ιουλίου του 1905.
Στο... πάρτι που διοργάνωσε η οικογένειά της για εκείνη, η κυρία Καρνάρου έσβησε τα εκατοστά δέκατα πέμπτα κεράκια της ενώ μία από τις δισέγγονές της έβαλε στο Facebook μια φωτογραφία τους και έγραψε: «Είμαι περήφανη που είσαι γιαγιά μου, που ενώ η ζωή σε ταλαιπώρησε εσύ στάθηκε στα πόδια σου μεγαλώνοντας τα παιδιά σου τα εγγόνια σου εμάς… Σ’ αγαπάμε γιαγιά μου πολύ..»!
![karnaroy.jpg karnaroy.jpg](/sites/default/files/images/2020/07/karnaroy.jpg)
Όσα είχε δηλώσει η γλυκύτατη ηλικιωμένη κυρία πέρσι, στα 114α γενέθλιά της:
Βαρύς o πέλεκυς για τον Καναδά μετά την κατασκοπεία με drone από την προπονήτρια ποδοσφαίρου
Ο υπερτουρισμός πιέζει ασφυκτικά τα νησιά: SOS για Σαντορίνη, Κουφονήσια και... νερό
Τιμολόγια ρεύματος: Αποκαλυπτήρια για τις επιδοτήσεις - Στο 40% «κλειδώνει» η αύξηση της τιμής
Πρεμιέρα για την Ελλάδα με συγκίνηση και δάκρυα – Το λαμπρό μέλλον και η παρακαταθήκη για νέες επιτυχίες
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr