Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση της15χρονης Αντωνίας από τα Σπάτα
Το Χαμόγελο του Παιδιού αναφέρει σε ανακοίνωσή του πως θα βρίσκεται κοντά στην Αντωνία Π. και την οικογένειά της για την παροχή ψυχολογικής υποστήριξης και οτιδήποτε άλλο χρειαστεί🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/6370bbdd-f468-4409-b206-d690ef0dd94b.jpg)
Η περιπέτεια της Αντωνίας Π., 15 ετών, έληξε σήμερα το πρωί δίνοντας τέλος στην αγωνία των δικών της ανθρώπων που την αναζητούσαν. Η Αντωνία Π. βρέθηκε στην περιοχή των Σπάτων και είναι καλά στην υγεία της.
Το Χαμόγελο του Παιδιού αναφέρει σε ανακοίνωσή του πως θα βρίσκεται κοντά στην Αντωνία Π. και την οικογένειά της για την παροχή ψυχολογικής υποστήριξης και οτιδήποτε άλλο χρειαστεί.
«Το Χαμόγελο του Παιδιού» με τη βοήθεια των ΜΜΕ, των Αρχών, των φορέων και των απλών πολιτών έχει κατορθώσει να κινητοποιήσει όλη την ελληνική κοινωνία και να βρει πολλά παιδιά τα οποία αναζητούνται. Καταλυτικό ρόλο παίζει συνήθως η δημοσιοποίηση μιας εξαφάνισης από τα Μ.Μ.Ε και από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Διαβάστε ακόμη
Τραμπ: Περισσότερα από 20 όπλα κατείχε ο πατέρας του επίδοξου δολοφόνου - Οι θεωρίες για τα εκρηκτικά που βρέθηκαν στο αυτοκίνητο
Φρέντι Μπελέρης: Αναλαμβάνει επίσημα τα καθήκοντά του ως ευρωβουλευτής – «Πονοκέφαλος» για την Αλβανία η ασυλία του
Έρευνα: Υψηλά ποσοστά απορρόφησης στην αγορά εργασίας για τους απόφοιτους της ΑΣΟΕΕ - Εργάζονται 8 στους 10
Συνεχίζει την επέλαση του ο καύσωνας - Πού θα αγγίξει ο υδράργυρος τους 42 βαθμούς Κελσίου
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr