Στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο του Ηρακλείου της Κρήτης οδηγήθηκε τα ξημερώματα της Κυριακής 20 Φεβρουαρίου μια ανήλικη σε κατάσταση μέθης.Το κορίτσι που δεν έχει συμπληρώσει το 18ο έτος βρέθηκε στα επείγοντα του νοσοκομείου, έχοντας καταναλώσει μεγάλη ποσότητα αλκοόλ. Στην ανήλικη παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες και επέστρεψε στο σπίτι της, ενώ συνελήφθη ο υπεύθυνος του καταστήματος διασκέδασης στο οποίο η ανήλικη βρισκόταν.196356_1