Αγ. Παρασκευή: Υποψήφια δημοτική σύμβουλος η Άννα-Μαρία Λογοθέτη
Μετά τον «μισθοφόρο» γίνεται το δεύτερο πρόσωπο της show biz που θέτει υποψηφιότητα για τις εκλογές στον δήμο Αγίας Παρασκευής🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
!['Αννα-Μαρία Λογοθέτη](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/59f6d89a-0a55-480d-bfc2-e943f56b56d5.jpg)
Η Άννα-Μαρία Λογοθέτη υπήρξε ένα από τα πιο γνωστά τηλεοπτικά πρόσωπα της δεκαετίας του 90, ενώ ήταν παρουσιάστρια του show 3,2,1 του ΑΝΤ1.
Τα χρόνια πέρασαν και η Άννα-Μαρία μπορεί να απέχει από τα τηλεοπτικά δρώμενα, ωστόσο αποφάσισε να ασχοληθεί με τα κοινά. Έτσι λοιπόν μετά τον «μισθοφόρο» γίνεται το δεύτερο πρόσωπο της show biz που θέτει υποψηφιότητα για τις εκλογές στον δήμο Αγίας Παρασκευής.
«Καλωσορίζουμε στην παράταξη μας την Άννα Μαρία Λογοθέτη. Μια εργαζόμενη μητέρα δυναμική ιδιαίτερα κοινωνική με αστείρευτη δύναμη. Δυναμώνει την μεγάλη οικογένεια της παράταξη μας και είναι έτοιμη να συμβάλλει σε αυτή την μάχη που δίνουμε μέχρι τη νίκη», αναφέρει η ανακοίνωση του συνδυασμού «Αγία Παρασκευή – Μια γενιά μπροστά».
Κουρσκ: Η Ουκρανία ελέγχει 1.150 τετραγωνικά χιλιόμετρα ρωσικού εδάφους και την πόλη Σούτζα – Και βρετανικά άρματα στην εισβολή
Δένδιας από Τήνο: Βαδίζουμε για τις ισχυρότερες Ένοπλες Δυνάμεις που είχαμε ποτέ
Φρίκη στην Ινδία για το βιασμό και τη δολοφονία νεαρής γιατρού: Μαζικές διαδηλώσεις σε πολλές πόλεις
Δείτε βίντεο: Στις παραλίες όσοι Αθηναίοι έμειναν στην Αθήνα το Δεκαπενταύγουστο
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr