Αναστάσιος Ράμμος - Κατερίνα Ζαρίφη: Αντάλλαξαν φιλιά στο στόμα στον αέρα του J2US
Το τρυφερό στιγμιότυπο ανάμεσα στην Κατερίνα Ζαρίφη και τον Αναστάσιο Ράμμο στον τελικό του J2US🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/222cfd27-fa67-47c3-91f7-925a48cdbf64.jpg)
Το J2US μπαίνει στην τελική ευθεία και απόψε κάνει φινάλε με τον πιο εντυπωσιακό και ανατρεπτικό τρόπο. Στο διαγωνιστικό μέρος, η αγωνία κορυφώνεται! Τα ζευγάρια ερμηνεύουν τρία τραγούδια το καθένα. Ένα τραγούδι δικής τους επιλογής, ένα που έχουν ήδη τραγουδήσει στο πλατό του λαμπερού σόου και ένα κοινό και για τα τρία ζευγάρια. Στο δεύτερο γύρο του παιχνιδιού, η Κατερίνα Ζαρίφη και ο Αναστάσιος Ράμμος επέλεξαν να πουν το «Απόψε Σιωπηλοί» του Νίκου Παπάζογλου.
Διαβάστε ακόμα: Βίσση - Βανδή: Η κόντρα των 90's που έγραψε χιλιόμετρα - «Κραυγή» Vs «Υποφέρω» & Άννα Βίσση - Δέσποινα Βανδή: Από τα παιδικά τους χρόνια μέχρι το J2US
Μετά το τέλος του act τους, το ζευγάρι φιλήθηκε στο στόμα on air, αφήνοντας άφωνους τους παρευρισκόμενους. «Όση ώρα μιλάτε, εμένα δεν μπορεί να μου φύγει από το μυαλό αυτό που είδα πριν. Είμαι πολύ χαρούμενος γιατί τ' αγαπώ και τα δύο παιδιά» σχολίασε ο Νίκος Κοκλώνης. «Αναστάσιε, εξήγησε, παιδί μου ότι δεν ισχύει τίποτα» ανέφερε με βλέμμα τρομοκρατημένο η Κατερίνα Ζαρίφη. Τότε ο νεαρός τραγουδιστής τη φίλησε ξανά.
Βέβαια, όλο αυτό έγινε χάριν αστεϊσμού. Η Κατερίνα Ζαρίφη διατηρεί πολύ καλή σχέση με τον συνεργάτη της και περνούν πολλές ώρες μαζί, λόγω των πολύωρων προβών που έκαναν για τα live του J2US.
Κουρσκ: Η Ουκρανία ελέγχει 1.150 τετραγωνικά χιλιόμετρα ρωσικού εδάφους και την πόλη Σούτζα – Και βρετανικά άρματα στην εισβολή
Δένδιας από Τήνο: Βαδίζουμε για τις ισχυρότερες Ένοπλες Δυνάμεις που είχαμε ποτέ
Φρίκη στην Ινδία για το βιασμό και τη δολοφονία νεαρής γιατρού: Μαζικές διαδηλώσεις σε πολλές πόλεις
Δείτε βίντεο: Στις παραλίες όσοι Αθηναίοι έμειναν στην Αθήνα το Δεκαπενταύγουστο
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr