Γεωργούλης – Σταυροπούλου: Φιλιούνται στο στόμα και ρίχνουν το Instagram (vid)
«Μια τρελή σαραντάρα ερωτεύτηκε έναν ψεύτη!»🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![Αλέξης Γεωργούλης και Βίκυ Σταυροπούλου (Φωτογραφία: NDP)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/fd07ba85-7787-43e6-8e0f-1886a3614237.jpg)
Ο Αλέξης Γεωργούλης και η Βίκυ Σταυροπούλου είναι φίλοι εδώ και αρκετά χρόνια, από τότε που έπαιξαν μαζί στην κωμική σειρά του Mega «Είσαι το ταίρι μου» και αποτέλεσαν ένα από τα πιο αγαπητά τηλεοπτικά ζευγάρια του κοινού.
Ο Αλέξης Γεωργούλης, ο οποίος είναι στην κριτική επιτροπή του «Your face sounds familiar», από σήμερα θα βρίσκεται στο θέατρο Παλλάς και την παράσταση «Ζητείται Ψεύτης», ενώ ακριβώς δίπλα στο θέατρο Αλίκη, βρίσκεται η Βίκυ Σταυροπούλου στη παράσταση «Πουλιά στον αέρα».
Οι δύο ηθοποιοί μετά την ολοκλήρωση των παραστάσεων συναντήθηκαν για φαγητό και ο Αλέξης Γεωργούλης δημοσίευσε στα Instastories ένα βίντεο που φιλιέται στο στόμα με τη Σταυροπούλου, δείχνοντας έτσι πόσο αγαπιούνται.
Διαβάστε ακόμη
Πηγές ΝΔ: Συγγνώμη Κασσελάκη σε Συραγγέλα για Πολάκη - «Ήταν υποκριτική»
Τι συζητήθηκε στο Μαξίμου για την άνοδο των τιμών χονδρικής του ηλεκτρικού ρεύματος: Ανακοινώσεις εντός των επόμενων ημερών
Έκτακτο δελτίο ΕΜΥ: Κορυφώνεται το κύμα καύσωνα Τετάρτη και Πέμπτη με 43αρια
Θύμα φάρσας στη Μύκονο ο Ματ Ντέιμον - Εκκενώθηκαν μαγαζιά λόγω προειδοποιήσης για βόμβα
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr