Η Μαρίνα Πατούλη αυτοσαρκάζεται: «Λυπάμαι, αν έβαψα τα αυγά κόκκινα και όχι χρυσά»
Η Μαρίνα Πατούλη μένει σπίτι και ποζάρει με πασχαλινά αυγά και λαμπερή διακόσμηση🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![Μαρίνα Πατούλη (Copyright: Instagram)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/a967b839-8f3f-4709-b27e-76fcf36921fa.jpg)
Η δημοτική σύμβουλος Αμαρουσίου και σύζυγος του Περιφεριάρχη Αττικής, Μαρίνα Πατούλη, ποζάρει στο σαλόνι της, κρατώντας τα κόκκινα αυγά που έχει ετοιμάσει για τις άγιες ημέρες του Πάσχα. Μάλιστα, στις φωτογραφίες που δημοσίευσε στα social media, φαίνονται και διάφορα σημεία από το σπίτι της, στο οποίο πρωταγωνιστεί το χρυσό.
Θυμίζουμε ότι πριν από μερικές μέρες, η Μαρίνα Πατούλη είχε ανεβάσει στο Instagram και στο Facebook μερικές φωτογραφίες όπου φαινόταν το χρυσό σπίτι της. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα, να λάβει κάποια αρνητικά σχόλια, με πολλούς να υποστηρίζουν ότι η διακόσμηση αυτή αγγίζει τα όρια της υπερβολής. Επειδή, όμως, η δημοτική σύμβουλος Αμαρουσίου δεν χάνει ποτέ το χιούμορ της, αποφάσισε να απαντήσει σε αυτά τα σχόλια με μία νέα της ανάρτηση.
«Μεγάλη Πέμπτη και κατά το παραδοσιακό έθιμο έβαψα για πρώτη χρονιά τα κόκκινα πασχαλινά αυγά. Και του χρόνου με υγεία σε όλους μας! #stayhome (Υ.Γ. Λυπάμαι αν στενοχώρησα τους "φίλους" μου και τα έβαψα κόκκινα αντί για χρυσά), έγραψε στη λεζάντα της νέας φωτογραφίας.
![200417103302_marina2.jpg 200417103302_marina2.jpg](/sites/default/files/images/2020/04/200417103302_marina2.jpg)
![200417103300_marina1.jpg 200417103300_marina1.jpg](/sites/default/files/images/2020/04/200417103300_marina1.jpg)
Η δέσμευση Μητσοτάκη για επιδότηση στο ρεύμα και οι αιχμές: Τα μηνύματα για Βόρεια Μακεδονία και Κυπριακό
«Πονοκέφαλος» τα ακτοπλοϊκά εισιτήρια: Πόσο πιο ακριβά είναι σε σχέση με πέρυσι - Πού θα κάνουν τελικά διακοπές οι Έλληνες
Χρόνια πίσω η Ελλάδα στη διαχείριση αποβλήτων: Πώς κινδυνεύει να παγιδευτεί στα «δίχτυα» της κοστοβόρου καύσης
Καθημερινές ιστορίες εργασιακής τρέλας: Ο εργοδότης της κατέβαλλε αποζημίωση γιατί έβηξε σκόπιμα πάνω της κατά την πανδημία
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr