Συσσοβίτης – Γεωργούλης: 17 χρόνια μετά θυμούνται το «Είσαι το ταίρι μου»
Οι δύο ηθοποιοί, μέσα από τα γυρίσματα, κατάφεραν να γίνουν καλοί φίλοι, ενώ κράτησαν επαφές και μετά το τέλος της συνεργασίας τους🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![Aλέκος Συσσοβίτης και Αλέξης Γεωργούλης](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/a06d9d5f-3fa4-429b-9105-1a75052726be.jpg)
Το «Είσαι το ταίρι μου» αποτελεί μέχρι και σήμερα μια από τις πιο αγαπημένες σειρές της ελληνικής τηλεόρασης. Μας έκανε να γελάσουμε, αλλά και να κλάψουμε από συγκίνηση.
Δεκαεφτά χρόνια μετά το τέλος της σειράς, ο Αλέκος Συσσοβίτης και ο Αλέξης Γεωργούλης συναντήθηκαν σε γνωστό μπαρ στο κέντρο της Αθήνας. Πόζαραν για μία selfie και την δημοσίευσαν στο Instagram γράφοντας: «Αφοί Μπεζεντάκου, 17 χρόνια μετά».
![georgoulis-sissovitis.jpg georgoulis-sissovitis.jpg](/sites/default/files/images/2018/12/georgoulis-sissovitis.jpg)
Τελευταία φορά που τους είδαμε τηλεοπτικά μαζί ήταν στην εκπομπή «Barman» στον Alpha, το 2016, με παρουσιαστή τον Αλέξη Γεωργούλη και καλεσμένο τον Αλέκο Συσσοβίτη.
Διαβάστε ακόμη
Σε ολονύκτια επιφυλακή για τη φωτιά στο Σοφικό: Το χάος σε εικόνες - Πυροσβέστης υπέστη καρδιακό επεισόδιο - Ακόμα 3 τραυματίστηκαν
Σοβαρή εξέλιξη για τη δολοφονία στο Ψυχικό: Φωτογραφία του τοπογράφου βρέθηκε στο κινητό του 44χρονου συλληφθέντα
Μπάιντεν για τις εκλογές στις ΗΠΑ: «Θα εξέταζα το ενδεχόμενο να αποσυρθώ, εάν προέκυπτε ιατρικό πρόβλημα»
Σοκαριστικό βίντεο ντοκουμέντο: Η στιγμή που η 16χρονη επιτίθεται με μαχαίρι στη 19χρονη στον Πειραιά
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr