Κρίστεν Στιούαρτ: Ισχυρίζεται πως μιλάει με φαντάσματα (vid & pics)
Η διάσημη ηθοποιός ποζάρει με Chanel στο εξώφυλλο του νέου τεύχους του «Vanity Fair»🕛 χρόνος ανάγνωσης: 2 λεπτά ┋
![Κρίστεν Στιούαρτ (Copyright: Instagram @vanityfair)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/def8e055-c949-4edf-b3bd-5e058feac56c.jpg)
Με αφορμή τον πρωταγωνιστικό ρόλο που έχει στη νέα ταινία «Οι άγγελοι του Τσάρλι», η Κρίστεν Στιούαρτ ποζάρει στο εξώφυλλο του τεύχους Σεπτεμβρίου του «Vanity Fair» και έκανε μία ασυνήθιστη δήλωση.
Συγκεκριμένα, σε ερώτηση αν πιστεύει στα φαντάσματα, η διάσημη ηθοποιός απάντησε: «Τους μιλάω. Αν είμαι σε μια παράξενη, μικρή πόλη, κάνοντας μια ταινία, και αν είμαι σε ένα περίεργο διαμέρισμα, κυριολεκτικά θα είμαι τύπου: "Όχι παρακαλώ, δεν μπορώ να το διαχειριστώ. Οποιονδήποτε άλλον, αλλά όχι εμένα". Ποιος ξέρει τι είναι τα φαντάσματα, αλλά υπάρχει μια ενέργεια στην οποία είμαι πολύ ευαίσθητη. Όχι μόνο με τα φαντάσματα, αλλά με τους ανθρώπους».
Παράλληλα, μίλησε για την απότομη δόξα μετά το «Twilight», αλλά και για τη σχέση της με τον Καρλ Λάγκερφελντ. Παραδέχθηκε πως οι ρόλοι της σε μικρότερα πρότζεκτ τής έδωσαν την ευκαιρία να τη δει ο κόσμος με διαφορετικό μάτι. «Με πήραν επιτέλους στα σοβαρά αντί για όλο αυτό πράγμα με την εμμονική κουλτούρα στους σελέμπριτι, που ήταν τύπου, "Α, αυτό είναι το κορίτσι από το Twilight"», τονίζει η ηθοποιός.
«Θεωρώ πως ωρίμασα πολύ έκτοτε, αλλά τότε εκνευριζόμουν πάρα πολύ επειδή δεν μπήκα οικειοθελώς στο να είμαι το επίκεντρο τόσης προσοχής και φαινόταν σαν να είμαι πολύ μεγάλο καθίκι. Σε καμία περίπτωση δεν είμαι επαναστάτρια, ούτε αντιδραστική. Θέλω απλώς να αρέσω στον κόσμο», συμπλήρωσε.
Πηγές ΝΔ: Συγγνώμη Κασσελάκη σε Συραγγέλα για Πολάκη - «Ήταν υποκριτική»
Τι συζητήθηκε στο Μαξίμου για την άνοδο των τιμών χονδρικής του ηλεκτρικού ρεύματος: Ανακοινώσεις εντός των επόμενων ημερών
Έκτακτο δελτίο ΕΜΥ: Κορυφώνεται το κύμα καύσωνα Τετάρτη και Πέμπτη με 43αρια
Θύμα φάρσας στη Μύκονο ο Ματ Ντέιμον - Εκκενώθηκαν μαγαζιά λόγω προειδοποιήσης για βόμβα
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr