Όλγα Πηλιάκη: Η πόζα στο Μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη και το ιδιαίτερο μήνυμά της
Η χορεύτρια και γυμνάστρια του ανσάμπλ πόζαρε μπροστά σε διάφορα μνημεία της Αθήνας🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![Όλγα Πηλιάκη (Copyright: Instagram)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/2183be64-75ea-4039-9dc4-1f1a2eb531c4.jpg)
Η Όλγα Πηλιάκη μαγεύει τα πλήθη με κάθε της εμφάνιση. Η εντυπωσιακή ξανθιά πρωταθλήτρια της ρυθμικής και σύζυγος του Στέλιου Χανταμπάκη έχει εκπροσωπήσει τη χώρα μας σε διεθνείς διοργανώσεις, ενώ το 2008 συμμετείχε στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Πεκίνο. Ταυτόχρονα, είναι μια πολύ τρυφερή μητέρα και αφιερώνει όσο περισσότερο χρόνο μπορεί στην οικογένειά της.
Πρόσφατα, πόζαρε στον φακό του ηθοποιού Σπύρου Χατζηαγγελάκη μπροστά από το Μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη κάνοντας ένα χορευτικό άλμα. Όπως ήταν αναμενόμενο τράβηξε τα βλέμματα όλων όσων βρέθηκαν εκεί, ενώ η ίδια έγραψε στην ανάρτησή της:
«Tomb of the Unknown Soldier Κάθε φορά που περνάω από μπροστά αισθάνομαι την ενέργεια στο σώμα μου..και ενώ αντικρίζω τους εύζωνες να στέκονται ακίνητοι, αυτή τη φορά "πέταξα"! Κάποιος θα το πει τρέλα… κάποιος θα το πει τέχνη… Εγώ θα πω πως απλά ένιωσα όμορφα για τον τόπο μου…».
Βαρύς o πέλεκυς για τον Καναδά μετά την κατασκοπεία με drone από την προπονήτρια ποδοσφαίρου
Ο υπερτουρισμός πιέζει ασφυκτικά τα νησιά: SOS για Σαντορίνη, Κουφονήσια και... νερό
Τιμολόγια ρεύματος: Αποκαλυπτήρια για τις επιδοτήσεις - Στο 40% «κλειδώνει» η αύξηση της τιμής
Πρεμιέρα για την Ελλάδα με συγκίνηση και δάκρυα – Το λαμπρό μέλλον και η παρακαταθήκη για νέες επιτυχίες
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr