Ανδρέας Μικρούτσικος: Το πρώτο του μήνυμα μετά το νοσοκομείο - «Αποχαιρέτα την Αλεξάνδρεια»
«Αποχαιρέτα την Αλεξάνδρεια που φεύγει! Ευτυχώς για μένα δεν έφυγε! » έγραψε στο Facebook ο Ανδρέας Μικρούτσικος🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![Θάνος και Ανδρέας Μικρούτσικος (NDP photo)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/c70dc878-0220-40cc-b068-b59193cae060.jpg)
Λίγο μετά την κηδεία του αδελφού του Θάνου, ο Ανδρέας Μικρούτσικος καταβεβλημένος μπήκε στο νοσοκομείο όπου και νοσηλεύτηκε για περίπου δύο εβδομάδες. Σήμερα τέσσερις μέρες μετά το εξιτήριο από το νοσοκομείο, ο αγαπημένος μουσικός και παρουσιαστής, δημοσίευσε μέσα από τα social media το πρώτο μήνυμα, μετά την περιπέτεια με την υγεία του.
«Αποχαιρέτα την Αλεξάνδρεια που φεύγει! Ευτυχώς για μένα δεν έφυγε! Σε ολόκληρο αυτό το διάστημα των δεκαπέντε ημερών η έννοια σας για μένα φυλαχτό!».
Ο θάνατος του Θάνου Μικρούτσικου βύθισε στο πένθος τον Ανδρέα, που ως γνωστόν του είχε μεγάλη αδυναμία. Ο Ανδρέας Μικρούτσικος είχε τότε κάνει μια συγκινητική ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Τον αποχαιρέτησε με μια φωτογραφία του αδελφού του Θάνου σε νεαρή ηλικία στην Πάτρα και είχε γράψει: «Μια στιγμή η ζωή μας και εσύ την έκανες αιωνιότητα».
Απόπειρα δολοφονίας Τραμπ: Ο 20χρονος εξασκήθηκε στην σκοποβολή και αγόρασε σφαίρες - «Φως» στις σκοτεινές κινήσεις του Κρουκς
Σοκ στον Πειραιά: Συνελήφθη 16χρονη για απόπειρα δολοφονίας 19χρονης - Την τραυμάτισε με αιχμηρό αντικείμενο
Τι προβλέπει το μεγάλο deal ανάμεσα σε COSMOTE TV και Nova: Ποια η επιπλέον χρέωση - Η πρεμιέρα του πολυαναμενόμενου πακέτου
Αθλήτρια της Εθνικής Στίβου βρέθηκε θετική σε έλεγχο ντόπινγκ - Aναμένεται επίσημη ανακοίνωση
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr