Highlights

Το γκολ της Γαλλίας

01.07.2024 20:52

Ο επόμενος αντίπαλος

H Γαλλία θα αντιμετωπίσει τον νικητή του αγώνα της Πορτογαλίας με τη Σλοβενία που ακολουθεί στις 22.00.

01.07.2024 20:51

Τέλος αγώνα

Η Γαλλία επικράτησε 1-0 του Βελγίου και πήρε την πρόκριση στα προημιτελικά του Euro.

01.07.2024 20:50

Αυτογκόλ Βερτόνχεν

Η UEFA χρέωσε στον Βερτόνχεν ως αυτογκόλ το 1-0 της Γαλλίας.

01.07.2024 20:49

Η ευκαιρία του Βελγίου πριν απ' το γκολ της Γαλλίας

01.07.2024 20:46

Αλλαγές Βέλγιο

88' Ντε Κετελάρε, Λουκεμπάκιο αντί Καστάν και Καράσκο.

01.07.2024 20:42

Γκολ Γαλλία

Γκοοοοοοοοοολ! Η Γαλλία! Στο 85' ο Κόλο Μουανί με ωραίο σουτ μέσα απ' την περιοχή! Η χρυσή αλλαγή του Ντεσάν! Οι Γάλλοι άλλαξαν θαυμάσια την μπάλα γύρω απ' την περιοχή. Η μπάλα κόντραρε και στον Βερτόνχεν και κατέληξε στα δίχτυα. Γαλλία - Βέλγιο 1-0

01.07.2024 20:40

Ευκαιρία Βέλγιο

Τρομερή ευκαιρία για το Βέλγιο! Στο 83' ο Ντε Μπρόινε σούταρε αλλά ο Μενιάν απέκρουσε σωτήρια.

01.07.2024 20:39

Η ευκαιρία του Λουκάκου

01.07.2024 20:36

Ευκαιρία Γαλλία

78' Σουτάρει ο Μπαπέ αλλά η μπάλα καταλήγει και πάλι πάνω απ' τα δοκάρια.

01.07.2024 20:33

Κίτρινη Βέλγιο

76' Κίτρινη στον Βερτόνχεν

01.07.2024 20:32

74' Καλό σουτ του Σαλιμπά αλλά η μπάλα λίγο έξω.

01.07.2024 20:30

Η ευκαιρία του Μπαπέ

01.07.2024 20:29

Eυκαιρία Βέλγιο

Στο 70' η πρώτη ευκαιρία του Βελγίου με τον Λουκάκου. Ο Μενιάν ήταν σε ετοιμότητα και απέκρουσε.

01.07.2024 20:25

Αυτή ήταν η πιο απειλητική κατάσταση που δημιούργησε το Βέλγιο, έστω και χωρίς τελική

01.07.2024 20:24

Γαλλία - Βέλγιο 0-0

Συμπληρώθηκαν 65' λεπτά αγώνα και παραμένει το 0-0.

01.07.2024 20:20

Αλλαγή Βέλγιο

63' Μανγκαλά αντί Οπέντα

01.07.2024 20:19

Αλλαγή Γαλλία

62' Κόλο Μουανί αντί του Τουράμ

01.07.2024 20:16

Η ευκαιρία του Τσουαμενί

01.07.2024 20:12

53' Τρομερή ατομική ενέργεια του Μπαπέ, πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του, όμως η μπάλα κατέληξε πάνω απ' τα δοκάρια.

01.07.2024 20:09

Eυκαιρία Γαλλία

51' Απειλεί ξανά η Γαλλία με τον Τουράμ.

01.07.2024 20:07

Νέο καλό σουτ του Τσουαμενί στο 49'. Η μπάλα κοντράρει και ο Καστέλς απομακρύνει με δυσκολία.

01.07.2024 20:03

Έναρξη β' ημιχρόνου

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο.

01.07.2024 19:49

Η εικόνα του ματς

Το Βέλγιο είχε τον έλεγχο του ματς μέχρι το 25' δίχως όμως να απειλήσει. Η Γαλλία ανέβασε την απόδοσή της και απείλησε τρεις φορές μετά το 30'.

01.07.2024 19:46

Τέλος ημιχρόνου

Ισόπαλο χωρίς γκολ το ημίχρονο

01.07.2024 19:40

Στο 39' ο Τσουαμενί επιχειρεί να σκοράρει με μακρινό σουτ. Λίγο έξω η μπάλα.

01.07.2024 19:35

34' Η πρώτη καλή ευκαιρία για τη Γαλλία με κεφαλιά του Τουράμ που κατέληξε λίγο άουτ.

01.07.2024 19:32

Αυτή η φάση είναι η πιο απειλητική κατάσταση που έχει δημιουργηθεί

01.07.2024 19:31

Γαλλία - Βέλγιο

Συμπληρώθηκαν 30 λεπτά αγώνα. Και είναι πλέον βέβαιο ότι παρακολουθούμε το χειρότερο ματς της φάσης των 16!

01.07.2024 19:25

Κίτρινη Γαλλία

24' Κίτρινη και ο Ραμπιό.

01.07.2024 19:23

Δεύτερη κίτρινη για τη Γαλλία. Ο Γκριεζμάν στο 23'.

01.07.2024 19:21

Αυτή είναι η πιο... καλή στιγμή του ματς για να γίνει αντιληπτό τι παιχνίδι βλέπουμε

01.07.2024 19:15

Κίτρινη στον Τσουαμενί για διαμαρτυρία. Το λάθος είναι του διαιτητή που δεν έδωσε κόρνερ έπειτα από σουτ του Μπαπέ.

01.07.2024 19:13

Yπό έντονες αποδοκιμασίες ο ύμνος της Γαλλίας

01.07.2024 19:11

10' Γαλλία - Βέλγιο 0-0

Το απόλυτο τίποτα στο πρώτο δεκάλεπτο! Ούτε υποψία φάσης. Πολύ στατικό ματς με την μπάλα απλώς να γυρίζει...

01.07.2024 19:01

Σέντρα στο ματς

Άρχισε το παιχνίδι.

01.07.2024 18:56

Οι ενδεκάδες

Γαλλία: Μενιάν, Κουντέ, Ουπαμεκανό, Σαλιμπά, Ερναντές, Τσουαμενί, Καντέ, Γκριεζμάν, Ραμπιό, Τουράμ, Μπαπέ.

Βέλγιο: Καστέλς, Καστάν, Φαές, Βερτόνχεν, Τεάτ, Ονανά, Οπέντα, Ντοκού, Ντε Μπρόινε, Καράσκο, Λουκακού.

01.07.2024 18:54

Ο νικητής του ζευγαριού Γαλλίας - Βελγίου θα αναμετρηθεί με τον νικητή του αγώνα Πορτογαλία - Σλοβενία. Το ματς θα γίνει στις 5/7 στο Αμβούργο στις 22.00.

01.07.2024 18:52