07.07.2024 00:07

Η επέμβαση του Φερμπρούχεν

06.07.2024 23:56

Συγκλονιστικό ματς

Έπειτα από ένα συγκλονιστικό ματς η Ολλανδία επικράτησε 2-1 της Τουρκίας με μεγάλη ανατροπή και έκλεισε θέση για την τετράδα, εκεί όπου θα παίξουν με την Αγγλία.

06.07.2024 23:55

Λήξη αγώνα

Τέλος! Η Ολλανδία στα ημιτελικά!

06.07.2024 23:50

Ευκαιρία Τουρκία

91' Τρομερή επέμβαση με το ένα χέρι ο Φερμπρούχεν, κρατάει το 2-1!

06.07.2024 23:49

90' Απειλεί με κεφαλιά ο Ακτούρκογλου.

06.07.2024 23:48

Αλλαγή Τουρκία

89' Κιλικσόι αντί Αϊχάν

Ευκαιρία Ολλανδία

89΄ Χάκπο! Χαμένο τετ-α-τετ για τον Ολλανδό, τον σταμάτησε ο Γκιουνόκ με τα πόδια

06.07.2024 23:47

Αυτογκόλ τελικά

Αυτογκόλ του Μουλντούρ χρεώνει η UEFA, όχι γκολ του Χάκπο.

06.07.2024 23:44

Eυκαιρία Τουρκία

Τρομερή ευκαιρία της Τουρκίας στο 85'. Σώζει ο Ντε Φράι από βέβαιη ισοφάριση το σουτ του Γιοκουκσλου.

06.07.2024 23:43

Το 2-1 της Ολλανδίας

06.07.2024 23:42

Το 1-1 της Ολλανδίας

06.07.2024 23:38

Αλλαγές Τουρκία

77' Ακτούρκογλου αντί Γιλντίζ και Γιοκουσλού αντί Οζκάν.

82' Τοσούν αντί Ακαϊντίν και Τσελίκ αντί Μουλντούρ

06.07.2024 23:34

Γκολ Ολλανδία

Γκοοοοοοοοολ! Το γυρίζουν οι Ολλανδοί με τον Χάκπο! Στο 76' σκοράρει το τέταρτο γκολ στο τουρνουά ο άσος της Λίβερπουλ και 2-1 το σκορ. Σέντρα από τον Ντάμφρις.

06.07.2024 23:32

Αλλαγές Ολλανδία

73' Φαν ντε Φεν και Φέρμαν αντί Ακέ και Ρέιντερς.

06.07.2024 23:29

Γκοοοοοοοοοολ! Ο Ντε Φράι 1-1! Στο 70' ο Ντεπάι σέντραρε και ο Ολλανδός στόπερ σηκώθηκε πιο ψηλά και με κεφαλιά έγραψε το 1-1.

06.07.2024 23:28

70' Απειλεί ο Βέγκχορστ αποκρούει ο γκολκίπερ της Τουρκίας σε κόρνερ.

06.07.2024 23:24

65' Μεγάλη ευκαιρία για την Τουρκία. Σουτάρει ο Γιλντίζ, αποκρούει ο Φερμπρούχεν, απομακρύνει με υπερένταση ο Βέγκχορστ.

06.07.2024 23:22

Κίτρινη Ολλανδία

64' Κίτρινη ο Φαν Ντάικ

06.07.2024 23:21

Πιέζει η Ολλανδία

Πιεστική η Ολλανδία, αντέχει η Τουρκία. Άλλαξαν καλά την μπάλα οι Ολλανδοί.

06.07.2024 23:14

Δοκάρι Τουρκία

56' Τρομερή εκτέλεση φάουλ του Γκιουλέρ στο δοκάρι!

06.07.2024 23:13

55' Κίτρινη στον Ακέ.

06.07.2024 23:10

Απειλεί στο 52' η Ολλανδία με κεφαλιά του Βέγκχορστ, ενώ στη συνέχεια δεν μπορεί να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα ο Ντεπάι. Ο βοηθός σήκωσε σημαία για οφσάιντ. Ήταν όμως απειλητική κατάσταση...

06.07.2024 23:04

Έναρξη β' ημιχρόνου

Άρχισε το β' ημίχρονο.

06.07.2024 23:03

Αλλαγή Ολλανδία

46' Βέγκχορστ αντί Μπερχβάιν

06.07.2024 22:56

Φορτισμένος μετά το γκολ ο Ακαϊντίν

06.07.2024 22:50

Καλύτερη η Τουρκία

Οι Τούρκοι είναι καλύτεροι, πιο δραστήριοι, πιο παθιασμένοι και πιο αποτελεσματικοί. Το γκολ του Ακαϊντίν στο 35' έχει διαμορφώσει το 1-0. Κακή η Ολλανδία στο α' ημίχρονο.

06.07.2024 22:49

Λήξη ημιχρόνου

Φινάλε στο α' ημίχρονο. Η Τουρκία προηγείται 1-0.

Τρομερό πάθος οι Τούρκοι

Οι Τούρκοι παίζουν σαν να μην υπάρχει αύριο. Τρομερό πάθος!

06.07.2024 22:36

Γκολ Τουρκία

Γκοοοοοοοοολ! Η Τουρκία σκοράρει! Ο Ακαϊντίν το 1-0 με κεφαλιά στο 35'! Σέντρα ασίστ του Γκιουλέρ!

06.07.2024 22:30

30' Κίτρινη στον Σίμονς.

06.07.2024 22:26

Δυναμικό παρών οι Τούρκοι

06.07.2024 22:22

Ολλανδία - Τουρκία 0-0

Συμπληρώθηκαν 20 λεπτά χωρίς ευκαιρία. Ο ρυθμός πάντως είναι καλύτερος απ' το προηγούμενο παιχνίδι. Οι ομάδες ψάχνουν περισσότερο τον τρόπο για να επιτεθούν.

06.07.2024 22:01

Έναρξη αγώνα

Άρχισε το ματς.

Οι ενδεκάδες

Ολλανδία: Φερμπρούχεν, Ντάμφρις, Ντε Φράι, Φαν Ντάικ, Άκε, Ρέιντερς, Σούτεν, Σιμόνς, Χάκπο, Μπέρχβαϊν, Ντεπάι.

Τουρκία: Γκιουνόκ, Μουλντούρ, Ακαϊντίν, Μπαρντακτσί, Καντιόγλου, Οζκάν, Αϊχάν, Γιλμάζ, Γιλντίζ, Γκιουλέρ.

06.07.2024 22:00

Καλησπέρα σας!

Ώρα για τον τελευταίο προημιτελικό: Ολλανδία εναντίον Τουρκίας και ο νικητής θα παίξει στους 4 με την Αγγλία

06.07.2024 21:50

Η Ολλανδία και η Τουρκία στην τελευταία μάχη των προημιτελικών για μια θέση στα ημιτελικά του Euro 2024...