Ραντεβού στις 14 Ιουλίου με τον τελικό Ισπανίας - Αγγλίας

Σοκ για την Ολλανδία

Το απόλυτο σοκ για τους Ολλανδούς που ουσιαστικά αποκλείστηκαν με buzzer beater!

10.07.2024 23:55

Τα κατάφεραν οι Άγγλοι

Για δεύτερο σερί Euro φτάνουν στον τελικό και μπορούν να ελπίζουν ότι It's coming home!

Λήξη αγώνα

Τέλος! Η Αγγλία στον τελικό!

10.07.2024 23:53

Αλλαγές

92' Μπρόμπεϊ και Ζίρκσι αντί Ντούμφρις και Σίμονς

Κόνσα και Γκαλαχερ αντί Μεϊνού και Σάκα

10.07.2024 23:50

Γκολ Αγγλία!

Γκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ! Γκολάρα Γουότκινς και 2-1 η Αγγλία στο 91'! Υποδέχθηκε την μπάλα εντός περιοχής και με ένα θαυμάσιο διαγώνιο συρτό σουτ με το δεξί σκοράρει ένα μεγάλο γκολ!

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος

Επιπλέον χρόνος.

10.07.2024 23:48

Ευκαιρία Αγγλία

88' Η Αγγλία είχε καλές προϋποθέσεις για να απειλήσει αλλά το σουτ του Πάλμερ μέσα απ' την περιοχή ήταν πολύ άστοχο.

10.07.2024 23:47

Το ακυρωθέν γκολ της Αγγλίας

10.07.2024 23:46

Κίτρινη Ολλανδία

87' Κίτρινη στον Φαν Ντάικ

Κίτρινη Αγγλία

86' Κίτρινη στον Σάκα.

10.07.2024 23:40

Αλλαγές Αγγλία

80' Γουότκινς και Πάλμερ αντί Κέιν και Φόντεν.

10.07.2024 23:39

Γκολ Αγγλία αλλά ακυρώνεται

Γκοοοοοοοοολ! Σκοράρει η Αγγλία με τον Σάκα... Αλλά υπάρχει έλεγχος της φάσης! Υπάρχει οφσάιντ στο ξεκίνημα της φάσης προτού βγάλει τη σέντρα ο Γουόκερ.

10.07.2024 23:32

Η πρώτη ευκαιρία στο β' ημίχρονο

10.07.2024 23:31

Kίτρινη Αγγλία

71' Κίτρινη κάρτα στον Μπέλιγχαμ.

10.07.2024 23:25

Ευκαιρία Ολλανδία

65' Πρώτη μεγάλη ευκαιρία στο β' ημίχρονο. Η Ολλανδία απειλεί με τον Φαν Ντάικ, ο Πίκφορντ αποκρούει.

10.07.2024 23:22

Oλλανδία - Αγγλία 1-1

Στο 60' στο 1-1 το ματς. Πολύ πιο χαμηλό ο τέμπο στο ματς.

10.07.2024 23:07

Αλλαγές

Ο Σο στη θέση του Τρίπιερ για την Αγγλία, ο Βέγκχορστ αντί του Μάλεν για την Ολλανδία

10.07.2024 23:05

Έναρξη β' ημιχρόνου

Άρχισε το β' ημίχρονο...

10.07.2024 22:50

Εξαιρετικό παιχνίδι η Αγγλία

Η Αγγλία για πρώτη φορά στο εφετινό Euro είναι κυρίαρχη στο γήπεδο αποδίδοντας καλό ποδόσφαιρο.

10.07.2024 22:49

Λήξη ημιχρόνου

Ολοκληρώθηκε το ημίχρονο. 1-1 το σκορ σε ένα ωραίο παιχνίδι.

Ολλανδία - Αγγλία 1-1

Απομένουν πέντε λεπτά για το φινάλε του ημιχρόνου.

10.07.2024 22:35

Αλλαγή Ολλανδία

34' Δεν μπορεί ο Ντεπάι. Αντικαθίσταται, στη θέση του ο Φέερμαν.

10.07.2024 22:33

Δοκάρι Αγγλία

Ασύλληπτο! Δοκάρι του Φόντεν με τρομερό σουτ στου 32'! Στο «Γ» και έξω η μπάλα.

10.07.2024 22:31

Δοκάρι Ολλανδία

Τρομερό δοκάρι Ντούμφρις! Κυριαρχεί στον αέρα, πιάνει την κεφαλιά και τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι στο 30'!

10.07.2024 22:29

Σύσσωμη η Εθνική μας ομάδα του 2004 στο γήπεδο!

10.07.2024 22:23

Τρομερή φάση η Αγγλία! Στο 23' ο Φόντεν βρέθηκε μόνος απέναντι στον Φερμπρούχεν, πλάσαρε, η μπάλα πέρασε αλλά ο Ντούμφρις σωτήρια σταμάτησε την μπάλα ακριβώς πάνω στη γραμμή!

10.07.2024 22:18

Γκοοοοοοοοοολ! 1-1 ο Χάρι Κέιν! Στο 18' ισοφαρίζει η Αγγλία και το παιχνίδι ξανά στα ίσια! Έπεσε καλά ο Φερμπρούχεν αλλά η εκτέλεση του Κέιν ήταν εξαιρετική, στο πλαϊνό δίχτυ...

10.07.2024 22:17

Πέναλτι

Είναι πέναλτι! Και το δίνει ο διαιτητής! Πέναλτι υπέρ της Αγγλίας και κίτρινη στον Ντούμφρις.

10.07.2024 22:16

VAR

Εξετάζεται η φάση. Πάει να τη δει ο διαιτητής.

10.07.2024 22:15

Διαμαρτυρίες των Άγγλων

Ζητούν πέναλτι οι Άγγλοι για χτύπημα στον Κέιν απ' τον Ντούμφρις μετα το σουτ.

14' Απειλεί ξανά ο Κέιν με σουτ μέσα απ' την περιοχή

10.07.2024 22:14

13' Ωραίο δυνατό σουτ του Κέιν αλλά ο Φερμπρούχεν είναι σε ετοιμότητα και αποκρούει σωτήρια.

10.07.2024 22:08

Γκολ Ολλανδία

Γκοοοοοοοοοοοολ! Ο Τσάβι Σίμονς το 1-0 για την Ολλανδία στο 6'! Καταπληκτικό σουτ έξω απ' την περιοχή!

Οι ενδεκάδες

Ολλανδία: Φερμπρούχεν, Ντάμφρις, Ντε Φράι, Φαν Ντάικ, Ακέ, Σχάουτεν, Σίμονς, Ρέιντερς, Μάλεν, Χάκπο, Ντεπάι.

Αγγλια: Πίκφορντ, Γουόκερ, Στόουνς, Γκουέχι, Τρίπιερ, Ράις, Μέινου, Μπέλιγχαμ, Σακά, Κέιν, Φόντεν.

10.07.2024 21:55

Με στόχο τον τελικό

Η Ολλανδία θέλει να επιστρέψει σε τελικό Euro μετά το 1988 οπότε κατέκτησε τον τίτλο επί γερμανικού εδάφους. Η Αγγλία ψάχνει ακόμα το πρώτο της Euro. Ήταν φιναλίστ στην προηγούμενη διοργάνωση αλλά ηττήθηκε στον τελικό απότην Ιταλία.

10.07.2024 21:50

Καλησπέρα σας!

Ώρα για τον σπουδαίο ημιτελικό της Ολλανδίας με την Αγγλία στο Euro 2024. Ο νικητής θα παίξει στον τελικό της 14ης Ιουλίου απέναντι στην Ισπανία.

Η Ολλανδία και η Αγγλία αναμετρώνται στον δεύτερο ημιτελικό του Euro 2024 για μια θέση στον τελικό της 14ης Ιουλίου απέναντι στην Ισπανία...