«Λελογισμένη χρήση νερού» ζητά από τους καταναλωτές ο Δήμος Ραφήνας-Πικερμίου
Λόγω της μεγάλης ανάγκης χρήσης νερού στην περιοχή Αγίου Σπυρίδωνα και Διώνης από πυροσβεστικά οχήματα και υδροφόρες, ο Δήμος Ραφήνας - Πικερμίου εξέδωσε έκτακτη ανακοίνωση.
Όπως αναφέρει, υπάρχει πιθανότητα το δίκτυο να μην ανταποκρίνεται και παρακαλεί όλους τους καταναλωτές για λελογισμένη χρήση, περιορίζοντας την κατανάλωση μόνο για οικιακή χρήση.