Η Betsson Μεγάλος Χορηγός του ΑΛΙΜΟΣ Ν.Α.Σ
🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
Η Betsson στηρίζει τον γυναικείο αθλητισμό και αποτελεί τον Μεγάλο Χορηγό του ΑΛΙΜΟΣ Ν.Α.Σ υδατοσφαίρισης γυναικών, ο οποίος μετονομάζεται σε ΑΛΙΜΟΣ Ν.Α.Σ BETSSON.
Η υδατοσφαίριση αποτελεί ένα από τα πιο επιτυχημένα ομαδικά αθλήματα στην Ελλάδα, με το γυναικείο πόλο να έχει επιτυχίες σε συλλογικό και εθνικό επίπεδο.
Η ομάδα του Αλίμου αποτελεί την ανερχόμενη δύναμη στο ελληνικό γυναικείο πόλο και η Betsson θα αποτελέσει αρωγό σε όλες τις προσπάθειές της εντός και εκτός πισίνας.
Η χορηγική συνεργασία με τον ΑΛΙΜΟΣ Ν.Α.Σ BETSSON, εκτός από την ενίσχυση της ομάδας, αποσκοπεί και στην ανάπτυξη και εξέλιξη του γυναίκειου αθλητισμού της χώρας.
Διαβάστε ακόμη
Πηγές ΝΔ: Συγγνώμη Κασσελάκη σε Συραγγέλα για Πολάκη - «Ήταν υποκριτική»
Τι συζητήθηκε στο Μαξίμου για την άνοδο των τιμών χονδρικής του ηλεκτρικού ρεύματος: Ανακοινώσεις εντός των επόμενων ημερών
Έκτακτο δελτίο ΕΜΥ: Κορυφώνεται το κύμα καύσωνα Τετάρτη και Πέμπτη με 43αρια
Θύμα φάρσας στη Μύκονο ο Ματ Ντέιμον - Εκκενώθηκαν μαγαζιά λόγω προειδοποιήσης για βόμβα
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr