Μάρθα Φριντζήλα - Ορέστης Ντάντος: Βουτάνε «Στα Βαθιά» του ελληνικού τραγουδιού στο Σταυρός του Νότου Club
🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![Μάρθα Φριντζήλα και Ορέστης Ντάντος](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/079ef56a-5c10-47f8-9c55-4b1faa68c28a.jpg)
Η Μάρθα Φριντζήλα και ο Ορέστης Ντάντος παρουσιάζουν ξανά την επιτυχημένη μουσική τους παράσταση «Στα Βαθιά» στο Σταυρός του Νότου Club τις Τετάρτες 22, 29 Μαρτίου και 5 Απριλίου.
Η Μάρθα και ο Ορέστης συναντήθηκαν για πρώτη φορά πριν από ένα χρόνο στο στούντιο για να ηχογραφήσουν το τραγούδι «Νερό Στη Βάρκα». Η απροσδόκητη επιτυχία του τραγουδιού δεν τους άφησε πολλά περιθώρια και έτσι αποφάσισαν να ενώσουν τις δυνάμεις τους επί σκηνής.
Έτσι, ανέβηκαν για πρώτη φορά τον περασμένο Οκτώβριο στη σκηνή του Σταυρός του Νότου Club και βούτηξαν για τα καλά «Στα Βαθιά» του ελληνικού τραγουδιού παρασύροντας μαζί τους το κοινό.
Η Μάρθα και ο Ορέστης έστησαν μια μοναδική μουσική παράσταση, με διάχυτο χιούμορ και έντονα συναισθήματα, παρουσιάζοντας τραγούδια από την προσωπική τους δισκογραφία καθώς και άλλα κοινά αγαπημένα τους. Κι αφού τελικά αυτή η συνάντηση ήταν κάτι παραπάνω από μοιραία αποφάσισαν να το επαναλάβουν.
Μαζί τους θα βρίσκεται μια εξαιρετική παρέα μουσικών που αποτελείται από τους:
- Λεωνίδα Πετρόπουλο - ηλ. Μπάσο
- Γιώργο Καρδιανό - ηλ. κιθάρα
- Γιάννη Ριζόπουλο - τύμπανα
- Μιχάλη Βρέττα - βιολί
Απόπειρα δολοφονίας Τραμπ: Ο 20χρονος εξασκήθηκε στην σκοποβολή και αγόρασε σφαίρες - «Φως» στις σκοτεινές κινήσεις του Κρουκς
Σοκ στον Πειραιά: Συνελήφθη 16χρονη για απόπειρα δολοφονίας 19χρονης - Την τραυμάτισε με αιχμηρό αντικείμενο
Τι προβλέπει το μεγάλο deal ανάμεσα σε COSMOTE TV και Nova: Ποια η επιπλέον χρέωση - Η πρεμιέρα του πολυαναμενόμενου πακέτου
Αθλήτρια της Εθνικής Στίβου βρέθηκε θετική σε έλεγχο ντόπινγκ - Aναμένεται επίσημη ανακοίνωση
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr