Μετά την κόντρα...τα φιλιά: Ο θερμός χαιρετισμός Κασσελάκη - Γεροβασίλη
Πίσω τους άφησαν - προς το παρόν - τα μαχαίρια🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋ 🗣️ Ανοικτό για σχολιασμό
![Κασσελάκης- Γεροβασίλη/ Eurokinissi](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/39b841f9-2239-47b3-982a-334fd447f1bf.jpg)
Πίσω τους άφησαν - προς το παρόν - τα μαχαίρια που έβγαλαν στο συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ ο πρόεδρος της αξιωματικής αντιπολίτευσης, Στέφανος Κασσελάκης, και η βουλευτής Όλγα Γεροβασίλη.
Στέφανος Κασσελάκης και Όλγα Γεροβασίλη αντάλλαξαν χειραψία και ένα φιλί
Οι δυο τους, που παραλίγο να βρεθούν αντίπαλοι και υποψήφιοι για την προεδρία του κόμματος - βρέθηκαν στην πρώτη γραμμή του μπλοκ του ΣΥΡΙΖΑ στην πορεία της ΑΔΕΔΥ. Μαζί τους ήταν και ο πρόεδρος της ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ, Σωκράτης Φάμελλος και η βουλευτής Καλλιόπη Βέττα.
Όπως φαίνεται στις φωτογραφίες που ακολουθούν Στέφανος Κασσελάκης και Όλγα Γεροβασίλη αντάλλαξαν χειραψία και ένα φιλί ποζάροντας χαμογελαστοί στους φωτογραφικούς φακούς δείχνοντας ότι συνεχίζουν μαζί παρά την εσωκομματική κόντρα και τις πληροφορίες για ανασχηματισμό στο εσωτερικό του ΣΥΡΙΖΑ.
Πηγές ΝΔ: Συγγνώμη Κασσελάκη σε Συραγγέλα για Πολάκη - «Ήταν υποκριτική»
Τι συζητήθηκε στο Μαξίμου για την άνοδο των τιμών χονδρικής του ηλεκτρικού ρεύματος: Ανακοινώσεις εντός των επόμενων ημερών
Έκτακτο δελτίο ΕΜΥ: Κορυφώνεται το κύμα καύσωνα Τετάρτη και Πέμπτη με 43αρια
Θύμα φάρσας στη Μύκονο ο Ματ Ντέιμον - Εκκενώθηκαν μαγαζιά λόγω προειδοποιήσης για βόμβα
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr