Νέο ξεκίνημα με «4άρα» για τον Πανιώνιο στη Γ' Εθνική
Εύκολη αρχή για τους «κυανέρυθρους» σε μια δύσκολη πορεία που άρχισε με στόχο την επιστροφή στη Super League🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![(Intime)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/b1a02fbf-325d-4ebf-9b55-cd59781d4c69.jpg)
Με μια επιβλητική νίκη (4-1) απέναντι στον Πανναξιακό άρχισε ο Πανιώνιος τη διαδρομή του στον 6ο όμιλο της Γ’ Εθνικής. Η ομάδα της Νέας Σμύρνης άνοιξε το σκορ μόλις στο 11' οπότε ο Μούντριχας με κεφαλιά άνοιξε το σκορ και έσπευσε να το πανηγυρίσει με τους φίλους της ομάδας που βρέθηκαν εξωτερικά του γηπέδου.
Ωστόσο, το πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε με το σκορ στο 1-1, αφού ο Πανναξιακός κατάφερε να ισοφαρίσει με σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή από τον Καράι. Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου ο Πανιώνιος πήρε ξανά το προβάδισμα όταν ο Ξύγκορος με προβολή έκανε το 2-1. Από εκεί και μετά η ομάδα της Νέας Σμύρνης έλεγξε απόλυτα το ματς.
Ο Κουτσάκης με δυνατό σουτ πέτυχε το 3-1 και το τελικό 4-1 έγραψε ο Μούντριχας με το δεύτερο τέρμα του στο ματς δευτερόλεπτα πριν από το τελευταίο σφύργιμα.
«Δεν είδα κανέναν στην πισίνα»: Τι λέει η ναυαγοσώστρια της κατασκήνωσης όπου πέθανε η 8χρονη - Τα ερωτήματα που ζητούν απάντηση
Σε σοβαρή κατάσταση στο νοσοκομείο ο πατέρας του Γιαμάλ - Στο «φως» βίντεο από την επίθεση
«Μου τα πήραν όλα»: Σπαρακτικός ο πατέρας που έχασε τα νεογέννητα παιδιά του και τη γυναίκα του σε ισραηλινό πλήγμα
Εντυπωσιακό timelapse βίντεο: Το Βόρειο Σέλας φάνηκε από το διάστημα και «μάγεψε»
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr