Καρυπίδης: «Συνεχίστε έτσι για να βγούμε στην Ευρώπη»
Στους ποδοσφαιριστές του Αρη μίλησε ο πρόεδρος της ΠΑΕ με αφορμή την κοπή της πίτας που έγινε στο Κλεάνθης Βικελίδης🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
«Συγχαρητήρια για τις τρεις τελευταίες νίκες. Οφείλουμε έτσι να συνεχίσουμε. Εσείς γυρίσατε το κλίμα με τις τελευταίες επιτυχίες, αλλά δεν έχει τελειώσει τίποτα ακόμη. Θέλω να συνεχίστε με την ίδια ένταση μέχρι το τέλος για να πετύχουμε το στόχο μας που είναι η έξοδος στην Ευρώπη. Το χρωστάτε πρώτα απ’ όλους στους εαυτούς σας και στον κόσμο», είπε ο πρόεδρος του Αρη, που αναφέρθηκε και στο ματς με τον Πανιώνιος: «Από τα μηνύματα που λαμβάνω, το γήπεδο θα είναι γεμάτο. Μην υποτιμήσετε τον Πανιώνιο. Να κερδίσουμε για τον κόσμο που θα έρθει αύριο, αλλά και για να κάνουμε ακόμη ένα βήμα προς τον στόχο μας».
Μεγάλοι τυχεροί ήταν ο διεθνής Αλβανός μεσοαμυντικός Μιτζέν Μπάσα και ο μασέρ της ομάδας Μάριος Κουρουσέκος, που κέρδισαν το φλουρί και από ένα τριήμερο ταξίδι στη Ρώμη και ένα ρολόι.
Η ΠΑΕ Αρης ζήτησε από τους φιλάθλους της να προσέλθουν έγκαιρα στο γήπεδο για να αποφύγουν την ταλαιπωρία, καθώς υπάρχει αυξημένη ζήτηση για τον αγώνα με τον Πανιώνιο.
Τι γνωρίζουμε για το πρώτο κρούσμα mpox στην Ευρώπη: Η διαφορά της νέας επικίνδυνης παραλλαγής από τις προηγούμενες
Η εγκληματική ομάδα που τον οδήγησε στο θάνατο τον Μάθιου Πέρι: Του έδωσαν 20 φιαλίδια κεταμίνης σε 2 μήνες
Αττική ώρα μηδέν: Οικολογική τραγωδία μετά τις φωτιές – Στάχτη το 37% των δασών σε 8 χρόνια
Αποκλεισμός-σοκ της ΑΕΚ απ' τη Νόα! Η Ένωση άργησε να... ξυπνήσει και έμεινε οριστικά εκτός Ευρώπης!
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr