Άρωμα πρωταθλητών Ευρώπης στα Ιωάννινα: Φιλικό της Εθνικής του 2004
Την Τετάρτη το απόγευμα (20/2, 16:00) θα διεξαχθεί ο φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου Legends 2004 VS Επίλεκτη ομάδα Περιφέρειας Ηπείρου🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/01d033a3-64d8-4768-b5f3-5dd0be4775c9.jpg)
Οι φίλοι του ποδοσφαίρου, την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου στις 16:00 θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά (Novasports1HD) τον φιλικό αγώνα των Πρωταθλητών Ευρώπης του 2004 με ομάδα επίλεκτων ποδοσφαιριστών από την περιφέρεια της Ηπείρου. Το παιχνίδι γίνεται στο πλαίσιο προβολής της Ηπείρου παράλληλα και με τις εορταστικές εκδηλώσεις για την απελευθέρωση της πόλης των Ιωαννίνων.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Εθνικό Στάδιο Ζωσιμάδων στα Ιωάννινα και το «παρών» θα δώσουν οι Άγγελος Χαριστέας, Γιώργος Καραγκούνης, Αντώνης Νικοπολίδης, Τραϊανός Δέλλας και το πλήρες ρόστερ των Legends 2004, ενώ οι Ξενοφών Γήτας, Λάζαρος Σέμος, Στράτος Γκαρόζης, Γιώργος Σίμος και πολλοί γνωστοί Ηπειρώτες ποδοσφαιριστές από την ομάδα των επίλεκτων, αναμένεται να προσφέρουν ποδοσφαιρικό θέαμα όπως μόνο εκείνοι γνωρίζουν.
Πρόγνωση Μαρουσάκη: Κορυφώνεται ο καύσωνας με 43αρια - Ποιες περιοχές θα χτυπήσουν «κόκκινο»
Αντιδράσεις βουλευτών της ΝΔ στο διορισμό Φουντεδάκη στην Αρχή Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής – Ματαιώθηκε η ακρόαση
Κύκλωμα εκβιαστών: Ο «Αρκούδος» και οι τρεις υπαρχηγοί του - Το βαρύ κατηγορητήριο σε βάρος των μελών της συμμορίας
Αμερικανίδα «εκτέλεσε» τον εθνικό ύμνο των ΗΠΑ και σόκαρε το κοινό – Είπε πως ήταν μεθυσμένη
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr