Συγκινητικό αντίο της Λέστερ στον πρόεδρο της ομάδας (pics)
Το «παρών» έδωσε τελικά η ομάδα της Λέστερ στον αγώνα για το πρωτάθλημα ενάντια στην Κάρντιφ, παρότι όλοι είναι σοκαρισμένοι από τον ξαφνικό χαμό του ιδιοκτήτη της ομάδας🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/2f139014-20ef-4c65-842b-6e0ecc99ee48.jpg)
Οι άνθρωποι των «αλεπούδων» βρήκαν, πάντως, έναν ξεχωριστό τρόπο για να τιμήσουν τη μνήμη του νεκρού ιδιοκτήτη, με τους οπαδούς να κρατούν σημαίες της Ταϊλάνδης, απ’ όπου καταγόταν ο 60χρονος δισεκατομμυριούχος και τους παίκτες να βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο για την προθέρμανση φορώντας μπλουζάκια με το πρόσωπό του.
«The Boss», που σημαίνει το αφεντικό, ήταν ο τίτλος που συνόδευε τη φωτογραφία του αδικοχαμένου, Vichai Srivaddhanaprabha, με αρκετούς οπαδούς της Λέστερ να φορούν τα ίδια μπλουζάκια. Επιπλέον, στο ξεκίνημα του αγώνα παίκτες, προπονητές και φίλαθλοι κράτησαν ενός λεπτού σιγή ως φόρο τιμής.
Διαβάστε ακόμη
Μάχη με τις φλόγες στο Σοφικό Κορινθίας, τρεις πυροσβέστες στο νοσοκομείο – Φωτιές σε Εύζωνες Κιλκίς και Μεσσηνία
Θεσσαλία: Το αργότερο έως τις αρχές Αυγούστου στον αέρα οι διαγωνισμοί για τα έργα αποκατάστασης
Φωτιά δίπλα στο νοσοκομείο Δράμας προκάλεσε αναστάτωση: Απομακρύνθηκαν προληπτικά ασθενείς
Η νέα απάντηση του Αντώνη Ρέμου στις κατηγορίες για φοροδιαφυγή: «Η αλήθεια πάντα στο τέλος λάμπει»
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr