Παπαθεοδώρου: «Είμαστε υπερήφανοι που εκπροσωπούμε τον ΠΑΟΚ»
Ο Ηλίας Παπαθεοδώρου χαρακτήρισε σημαντική την χρονιά για τον σύλλογο με αφορμή τις επιτυχίες του ποδοσφαιρικού τμήματος. Αντιπροσωπεία της ΚΑΕ βρέθηκε στην "Sportexpo"🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/77d4f64a-e1fa-470a-b434-6d2bc74fafb0.jpg)
Αντιπροσωπεία του μπασκετικού ΠΑΟΚ επισκέφθηκε πριν από λίγο το περίπτερο της ΚΑΕ στην Έκθεση της Sportexpo. Aναλυτικότερα το "παρών" έδωσαν ο πρόεδρος της ΚΑΕ, Μπάνε Πρέλεβιτς, μαζί με τους Ηλία Παπαθεοδώρου, Αντώνη Κόνιαρη και Μιλένκο Τέπιτς.
Ο Ηλίας Παπαθεοδώρου σε δηλώσεις του μεταξύ άλλων είπε: «Είναι μια πολύ σημαντική χρονιά για τον σύλλογο καθώς η ομάδα ποδοσφαίρου ετοιμάζεται να πανηγυρίσει την κατάκτηση του Πρωταθλήματος έπειτα από πολλά χρόνια. Ο κόσμος πρέπει να αγκαλιάσει όλα τα τμήματα στα οποία εύχομαι επιτυχίες σε όλα τα επίπεδα. Εμείς νιώθουμε περήφανοι που εκπροσωπούμε τον ΠΑΟΚ».
Αναφερόμενος ειδικότερα στην ομάδα μπάσκετ είπε: «Μας έχει πληγώσει το θέμα των τραυματισμών καθώς μετά τον Τζόουνς, ο Σχίζας είναι ο δεύτερος παίκτες που χάνουμε φέτος και μάλιστα μας βοηθούσε πολύ σε διάφορα κομμάτια του παιχνιδιού. Δεν είναι εύκολο όταν μένεις με δέκα επαγγελματίες γιατί η ομάδα κουβαλάει την κούραση μιας ολόκληρης χρονιάς. Συν τοις άλλοις, τα παιχνίδια που ακολουθούν έχουν μεγάλη πίεση. Πρέπει να είμαστε συγκεντρωμένοι γιατί τα παιχνίδια είναι διαδοχικά».
Η αντιπροσωπεία του ΠΑΟΚ επισκέφθηκε και το περίπτερο του ΕΣΑΚΕ παρουσία του προέδρου της λίγκας, Βαγγέλη Γαλατσόπουλου
Πρόγνωση Μαρουσάκη: Κορυφώνεται ο καύσωνας με 43αρια - Ποιες περιοχές θα χτυπήσουν «κόκκινο»
Αντιδράσεις βουλευτών της ΝΔ στο διορισμό Φουντεδάκη στην Αρχή Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής – Ματαιώθηκε η ακρόαση
Κύκλωμα εκβιαστών: Ο «Αρκούδος» και οι τρεις υπαρχηγοί του - Το βαρύ κατηγορητήριο σε βάρος των μελών της συμμορίας
Αμερικανίδα «εκτέλεσε» τον εθνικό ύμνο των ΗΠΑ και σόκαρε το κοινό – Είπε πως ήταν μεθυσμένη
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr