Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 - Τρολάρισμα Τεντόγλου σε Καραλή: «Αυτός τρία άλματα για να περάσει τελικό, εγώ ένα»!
Ο Μίλτος και ο Εμμανουήλ περνούν καλά στο Ολυμπιακό χωριό...🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋ 🗣️ Ανοικτό για σχολιασμό
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/fc940987-bbf4-4b1a-b82c-fbdd08891e72.jpg)
Ο Μίλτος Τεντόγλου είναι συγκάτοικος με τον Εμμανουήλ Καραλή στο Ολυμπιακό χωριό κατά τη διάρκεια των Ολυμπιακών Αγώνων 2024 στο Παρίσι και όπως φαίνεται κάνουν καλή παρέα!
Χαρούμενοι και οι δύο με την πρόκρισή τους στους τελικούς του μήκους και του επί κοντώ, αντιστοίχως, ο Τεντόγλου και ο Καραλής εμφανίζονται σε βίντεο που ανέβασε ο «Μανόλο» στα social media να περπατούν χαμογελαστοί. Ο Μίλτος πέρασε με την πρώτη προσπάθεια στον τελικό, ενώ ο Εμμανουήλ χρειάστηκε τρία άλματα μέχρι να φτάσει στα 5,75μ. που του εξασφάλισαν την πρόκριση.
Ο Καραλής θέλησε να συγχαρεί τον φίλο του για την πρόκριση στον τελικό γράφοντας «ο συγκάτοικός μου πέρασε στον τελικό», αλλά ο Μίλτος προσπάθησε να τον... τρολάρει λέγοντας: «Αυτός τρία άλματα για να περάσει τελικό, εγώ ένα»!
Προ ημερών ο Καραλής είχε τρολάρει τον Τεντόγλου για το γεγονός ότι ενώ ο ίδιος είναι κάτοχος του πανελλήνιου ρεκόρ στο επί κοντώ, ο Μίλτος δεν έχει καταφέρει ακόμα να κάνει δικό του το πανελλήνιο ρεκόρ στο μήκος.
Λύγισε ο Πετρούνιας μετά το χάλκινο στην αγκαλιά της Μιλλούση - «Με συγχωρείτε, τους βλέπω μετά από 20 μέρες»
Οι πρώτες ενδείξεις για το δυστύχημα ανοιχτά του Αγίου Όρους - Τι έγινε λάθος και έχασε τη ζωή του ο ναύτης
«Παράδεισος» για τους Αθηναίους οι άδειοι δρόμοι - Δείτε βίντεο από την έρημη κυριακάτικη πόλη
Τρολάρισμα Τεντόγλου σε Καραλή: «Αυτός τρία άλματα για να περάσει τελικό, εγώ ένα»!
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr