Παντελίδης: «Να προετοιμαστούμε κατάλληλα για να φτάσουμε στον στόχο»
Ο προπονητής του Αρη σχολίασε την κλήρωση με την ΑΕΛ Λεμεσού στο Europa League🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
Ο τεχνικός του Αρη, Σάββας Παντελίδης, έκανε ένα πρώτο σχόλιο για την κλήρωση του Β' προκριματικού γύρου του Europa League, που θα φέρει την ομάδα του αντιμέτωπη με την ΑΕΛ Λεμεσού. «Οι ευρωπαϊκές κληρώσεις έχουν πάντα τη δική τους ιδιαιτερότητα, πολύ περισσότερο δε όταν βρισκόμαστε στο ξεκίνημα της αγωνιστικής περιόδου. Σε κάθε περίπτωση, πάντως, πρέπει να σέβεσαι τον κάθε αντίπαλο, που καλείσαι να αντιμετωπίσεις. Γνωρίζουμε κάποια πράγματα για την ομάδα της Λεμεσού και σίγουρα θα μάθουμε περισσότερα στην πορεία, αναλύοντας τον αντίπαλο» τόνισε ο έμπειρος προπονητής.
Πρόσθεσε πάντως αναφορικά με την προσπάθεια της ομάδας του: «Αυτό που προέχει, όμως, είναι η δική μας ομάδα. Στο διάστημα που μεσολαβεί μέχρι τα πρώτα ευρωπαϊκά παιχνίδια, οφείλουμε να προετοιμαστούμε κατάλληλα και να παρουσιαστούμε όσο το δυνατόν καλύτεροι και πιο έτοιμοι για να φτάσουμε στο στόχο μας».
Τραμπ: Περισσότερα από 20 όπλα κατείχε ο πατέρας του επίδοξου δολοφόνου - Οι θεωρίες για τα εκρηκτικά που βρέθηκαν στο αυτοκίνητο
Φρέντι Μπελέρης: Αναλαμβάνει επίσημα τα καθήκοντά του ως ευρωβουλευτής – «Πονοκέφαλος» για την Αλβανία η ασυλία του
Έρευνα: Υψηλά ποσοστά απορρόφησης στην αγορά εργασίας για τους απόφοιτους της ΑΣΟΕΕ - Εργάζονται 8 στους 10
Συνεχίζει την επέλαση του ο καύσωνας - Πού θα αγγίξει ο υδράργυρος τους 42 βαθμούς Κελσίου
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr