Viral ο άνδρας που άφησε την έγκυο γυναίκα του για να δει τον Αντετοκούμπο (pic)
Φανατικός οπαδός της Εθνικής μπάσκετ έκλεψε την παράσταση με το πλακάτ που σήκωσε προκαλώντας ακόμα και την αντίδραση του Γιάννη Αντετοκούνμπο🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/6814bc11-99d1-4d98-b8f5-1e4d7396ba94.jpg)
Αυτό θα πει «τρέλα» και αγάπη για το άθλημα και το ίνδαλμα σου. Στον αγώνα της Εθνικής μπάσκετ με την Τουρκία στη δεύτερη ημέρα του τουρνουά «Ακρόπολις» στο ΟΑΚΑ ένας Μυτιληνιός έκλεψε την παράσταση με το πλακάτ που σήκωσε στην εξέδρα και προκάλεσε ακόμα και την αντίδραση του Γιάννη Αντετοκούνμπο.
«Άφησα έγκυο γυναίκα και ήλθα από Μυτιλήνη για να δω στην Εθνική τον MVP» έγραφε το πλακάτ που κρατούσε με περηφάνια ο Μυτιληνιός που μάλιστα φορούσε και τη φανέλα της Εθνικής ομάδας. Ήταν τόση η λαχτάρα του για να δει την Εθνική ομάδα αλλά κυρίως τον Γιάννη Αντετοκούνμπο που άφησε στο σπίτι την ετοιμόγεννη σύζυγο του και έκανε το ταξίδι από τη Μυτιλήνη στην Αθήνα.
![egyios2.jpg egyios2.jpg](/sites/default/files/images/2019/08/egyios2.jpg)
Χαμογελαστός και φανερά ικανοποιημένος ο φίλαθλος της Εθνικής ομάδας κρατούσε το πλακάτ μέχρι που ο Γιάννης Αντετοκούνμπο δικαίωσε τον κόπο και την προσμονή του ανταποδίδοντας με έναν χαιρετισμό από τον αγωνιστικό χώρο...
Απόπειρα δολοφονίας Τραμπ: Ο 20χρονος εξασκήθηκε στην σκοποβολή και αγόρασε σφαίρες - «Φως» στις σκοτεινές κινήσεις του Κρουκς
Σοκ στον Πειραιά: Συνελήφθη 16χρονη για απόπειρα δολοφονίας 19χρονης - Την τραυμάτισε με αιχμηρό αντικείμενο
Τι προβλέπει το μεγάλο deal ανάμεσα σε COSMOTE TV και Nova: Ποια η επιπλέον χρέωση - Η πρεμιέρα του πολυαναμενόμενου πακέτου
Αθλήτρια της Εθνικής Στίβου βρέθηκε θετική σε έλεγχο ντόπινγκ - Aναμένεται επίσημη ανακοίνωση
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr