ΝΒΑ: O Γιάννης Αντετοκούνμπο παίζει και πίσω από τις κάμερες! (vid)
Ο «Greek Freak» εργάζεται σκληρά και εκτός γηπέδων για τους Μιλγουόκι Μπακς, όπως φαίνεται στο video για τη διαφημιστική καμπάνια της νέας σεζόν🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![O Γιάννης Αντετοκούνμπο στα παρασκήνια της φωτογράφησης (AP Photo/Darren Hauck)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/9083480d-3e36-4b05-82eb-9e5a27d86281.jpg)
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο τρέχει, πασάρει, καρφώνει. Όμως η δουλειά του δεν σταματάει στις τέσσερις γραμμές του γηπέδου. Ο «Greek Freak» τρελαίνει κόσμο στο ΝΒΑ, πόσω μάλλον στο Μιλγουόκι και έχει αναλάβει να σηκώσει στις πλάτες του και τη διαφημιστική καμπάνια για τη σεζόν που αρχίζει σε λίγες μέρες.
Οι φίλαθλοι των Μπακς ανυπομονούν για το πρώτο τζάμπολ και η ομάδα του Μιλγουόκι σπεύδει να τους δώσει υλικό με τον Γιάννη Αντετοκούνμπο από την προετοιμασία της ομάδας και στο μάρκετινγκ. Ο Γιάννης δουλεύει εξίσου σκληρά με τους φωτογράφους, τους εικονολήπτες και τους σκηνοθέτες και τα καταφέρνει περίφημα.
Δείτε το video των Μιλγουόκι Μπακς:
Διαβάστε ακόμη
Τραμπ: Περισσότερα από 20 όπλα κατείχε ο πατέρας του επίδοξου δολοφόνου - Οι θεωρίες για τα εκρηκτικά που βρέθηκαν στο αυτοκίνητο
Φρέντι Μπελέρης: Αναλαμβάνει επίσημα τα καθήκοντά του ως ευρωβουλευτής – «Πονοκέφαλος» για την Αλβανία η ασυλία του
Έρευνα: Υψηλά ποσοστά απορρόφησης στην αγορά εργασίας για τους απόφοιτους της ΑΣΟΕΕ - Εργάζονται 8 στους 10
Συνεχίζει την επέλαση του ο καύσωνας - Πού θα αγγίξει ο υδράργυρος τους 42 βαθμούς Κελσίου
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr