ΠΑΟΚ: Βασιλόπιτα με συγχαρητήρια και ευχές από τον Ιβάν Σαββίδη (pics)
Το αγωνιστικό τμήμα του ΠΑΟΚ έκοψε πίτα το μεσημέρι της Πέμπτης (3/1) με τον Μάκη Γκαγκάτση να μεταφέρει το μήνυμα του Ιβάν Σαββίδη και της οικογένειάς του σε ποδοσφαιριστές και προπονητικό τιμ🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/2c127e39-3ef2-4fc8-a646-8bfcb0ed3d5b.jpg)
Στο προπονητικό «σπίτι» του ΠΑΟΚ, στις εγκαταστάσεις της Νέας Μεσημβρίας, το αγωνιστικό τμήμα, παρουσία του αντιπροέδρου της «ασπρόμαυρης» ΠΑΕ Μάκη Γκαγκάτση, έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα, με τους Κάρολ Σφιντέρσκι από την πλευρά των ποδοσφαιριστών και Κάρλος Μαρτίνο από την πλευρά του προπονητικού τιμ να βρίσκουν τα φλουριά. Ο Μάκης Γκαγκάτσης ήταν εκείνος που στην ομιλία του πριν την κοπή της πίτας, μετέφερε σε όλους το μήνυμα του Ιβάν Σαββίδη.
«Εκ μέρους του κ.Σαββίδη και της οικογένειάς του, θέλω να σας ευχηθώ καλή χρονιά, να συνεχίσετε αυτή την χρονιά όπως τελειώσατε την προηγούμενη και να δώσετε συνέχεια σε αυτό το αήττητο ρεκόρ που έχετε...» ανέφερε χαρακτηριστικά, με τον ΠΑΟΚ να έχει ζήσει μέσα στο 2019 μοναδικές στιγμές λόγω της κατάκτησης τόσο του πρωταθλήματος όσο και του κυπέλλου, με τις εντός συνόρων επιδόσεις τους χάρις το αήττητο σερί 51 αγώνων να συζητιέται μέχρι και από τη FIFA στην επίσημη ιστοσελίδα της.
![nive1977.jpg nive1977.jpg](/sites/default/files/images/2020/01/nive1977.jpg)
![nive1989.jpg nive1989.jpg](/sites/default/files/images/2020/01/nive1989.jpg)
![nive2020.jpg nive2020.jpg](/sites/default/files/images/2020/01/nive2020.jpg)
Απόπειρα δολοφονίας Τραμπ: Ο 20χρονος εξασκήθηκε στην σκοποβολή και αγόρασε σφαίρες - «Φως» στις σκοτεινές κινήσεις του Κρουκς
Σοκ στον Πειραιά: Συνελήφθη 16χρονη για απόπειρα δολοφονίας 19χρονης - Την τραυμάτισε με αιχμηρό αντικείμενο
Τι προβλέπει το μεγάλο deal ανάμεσα σε COSMOTE TV και Nova: Ποια η επιπλέον χρέωση - Η πρεμιέρα του πολυαναμενόμενου πακέτου
Αθλήτρια της Εθνικής Στίβου βρέθηκε θετική σε έλεγχο ντόπινγκ - Aναμένεται επίσημη ανακοίνωση
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr