Οι ευχές της ΠΑΕ ΠΑΟΚ στον εορτάζοντα Ιβάν Σαββίδη
Ο Ιβάν Σαββίδης έχει σήμερα την ονομαστική του εορτή και η ΠΑΕ ΠΑΟΚ έστειλε τις ευχές της🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![Ο Ιβάν Σαββίδης (copyright: Intime)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/c3456514-0447-431d-b334-5298e7515afe.jpg)
Ο Ιβάν Σαββίδης έχει απόψε την ονομαστική του εορτή και η ΠΑΕ ΠΑΟΚ έστειλε μέσω των μέσων κοινωνικής δικτύωσης τις ευχές της στον πρόεδρο και μεγαλομέτοχο, με τους φίλους του «Δικεφάλου του βορρά» να γεμίζουν τα σχόλια με ευχές και ευχαριστίες για όλα όσα έχει κάνει στο διάστημα που βρίσκεται στο τιμόνι των «ασπρόμαυρων». Ο Ιβάν Σαββίδης απέκτησε το πλειοψηφικό πακέτο των μετοχών της ΠΑΕ ΠΑΟΚ τον Αύγουστο του 2012, έβγαλε την ομάδα από το οικονομικό αδιέξοδο και έβαλε τις βάσεις προκειμένου να φτάσει στο πρώτο νταμπλ της ιστορία της, έχοντας κατακτήσει επί ημερών του τέσσερις τίτλους.
«Η οικογένεια του ΠΑΟΚ εύχεται Χρόνια Πολλά με υγεία και κάθε επιτυχία στον Ιβάν Σαββίδη για την ονομαστική του γιορτή» ανέφερε χαρακτηριστικά στο μήνυμά της η ΠΑΕ ΠΑΟΚ
«Καμίνι» η χώρα: Δέκατη συνεχόμενη ημέρα με καύσωνα - Σε ποιες περιοχές ο υδράργυρος ξεπέρασε τους 42 βαθμούς Κελσίου
Βελτιωμένη η εικόνα της φωτιάς στο Σοφικό: Οι ισχυροί άνεμοι δυσκολεύουν την κατάσβεση - Μάχη μέχρι να νυχτώσει
Ιστορίες εργασιακού μεσαίωνα - Εργοδότης στου Ρέντη ξυλοκόπησε εργαζόμενο γιατί ζήτησε τα δεδουλευμένα του!
Θαλάσσια χελώνα δάγκωσε γυναίκα στα Χανιά - Μεταφέρθηκε σε κλινική
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr