Δούκας: «Μένει ο αυτοδιασυρμός τους, με τα νεροπίστολα που μας σημαδεύουν»
Το καυστικό σχόλιο του υπεύθυνου επικοινωνίας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για τον σχολιασμό φάσεων της αναμέτρησης του «Δικεφάλου του βορρά» με αντίπαλο τον Παναθηναϊκό🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![(Intime)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/b95a84aa-c582-492f-b5a7-4ea7a234a5cb.jpg)
Ο υπεύθυνος επικοινωνίας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ Λευτέρης Δούκας, με ανάρτησή του σχολίασε τα δημοσιεύματα που αφορούν την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον Παναθηναϊκό, κάνοντας λόγο για «κατασκευή φάσεων» στη λογική του «λέγε, λέγε, στο τέλος κάτι θα μείνει». Ο Λευτέρης Δούκας, χρησιμοποιώντας στιγμιότυπο από τη φάση στην οποία ο Βιεϊρίνια γύρισε με το στήθος τη μπάλα στον Πασχαλάκη, στην οποία κάποιοι όχι μόνο κατέγραψαν πως έχει γυρίσει τη μπάλα με το χέρι, αλλά και πως την ώρα που το έκανε βρισκόταν μέσα στη μεγάλη περιοχή, έκανε ειδική αναφορά σε υστερόγραφο, κάνοντας λόγο για... «πεναλτάρα».
Στην ανάρτησή του ο Λευτέρης Δούκας σχολίασε: «Τα τελευταία χρόνια, οι Γκεμπελίσκοι προσπαθούν απεγνωσμένα και συστηματικά, να μας γεμίσουν ενοχές. Φωνασκούν, ωρύονται, κατασκευάζουν φάσεις, υιοθετώντας άκριτα το βασικό κεφάλαιο λασπολογίας «λέγε, λέγε, στο τέλος κάτι θα μείνει». Κι εκείνο που μένει τελικά, είναι ο αυτοδιασυρμός τους, με τα νεροπίστολα που μας σημαδεύουν. Πέρασαν οι εποχές του φτωχού συγγενή ΠΑΟΚ που αντιμετωπιζόταν με συμπάθεια, γι αυτό αντιμετωπίζεται με εμπάθεια. Και οι εμπαθείς συνασπίζονται, γιατί είναι τόσο αδύναμοι που μόνοι τους δε μπορούν! ΥΓ. Πεναλτάρα του Βιερίνια πάντως, να τα λέμε όλα...»
Κουρσκ: Η Ουκρανία ελέγχει 1.150 τετραγωνικά χιλιόμετρα ρωσικού εδάφους και την πόλη Σούτζα – Και βρετανικά άρματα στην εισβολή
Δένδιας από Τήνο: Βαδίζουμε για τις ισχυρότερες Ένοπλες Δυνάμεις που είχαμε ποτέ
Φρίκη στην Ινδία για το βιασμό και τη δολοφονία νεαρής γιατρού: Μαζικές διαδηλώσεις σε πολλές πόλεις
Δείτε βίντεο: Στις παραλίες όσοι Αθηναίοι έμειναν στην Αθήνα το Δεκαπενταύγουστο
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr