Κορονοϊός: «Τα παράπονά σου στον Χαρδαλιά» - Το ευρηματικό σποτ της περιφέρειας Κρήτης
Το νέο βίντεο προωθεί τη χρήση μάσκας και τα δύο παιδιά αποδεικνύουν ότι με το χιούμορ μπορούν να στείλουν ένα μήνυμα αισιοδοξίας🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/c4e00b4e-6720-42ea-bcc5-121526e6f468.jpg)
Το σποτ που έχει δημιουργήσει η Περιφέρεια Κρήτης και αφορά στον κορoνοϊό έχει γίνει viral τις τελευταίες ημέρες. Πρόκειται για δύο παιδάκια που ευαισθητοποιούν την κοινή γνώμη και ιδιαίτερα τους ηλικιωμένους, να μην έρχονται σε επαφή με τους νέους.
Το νέο βίντεο προωθεί τη χρήση μάσκας και τα δύο παιδιά αποδεικνύουν ότι με το χιούμορ μπορούν να στείλουν ένα μήνυμα αισιοδοξίας. «Κάθε αγώνας κρύβει μεγάλες συγκινήσεις και ευχάριστες στιγμές όταν κερδίζεται. Ο αγώνας, όμως, που δίνουμε όλοι μαζί τους τελευταίους μήνες είναι συνεχής, είναι πρωτόγνωρος, είναι αγώνας για τη ζωή» είναι το μήνυμα της Περιφέρειας Κρήτης, με το οποίο παρουσίασε το νέο spot στα κοινωνικά δίκτυα.
Διαβάστε ακόμη
Τραμπ: Περισσότερα από 20 όπλα κατείχε ο πατέρας του επίδοξου δολοφόνου - Οι θεωρίες για τα εκρηκτικά που βρέθηκαν στο αυτοκίνητο
Φρέντι Μπελέρης: Αναλαμβάνει επίσημα τα καθήκοντά του ως ευρωβουλευτής – «Πονοκέφαλος» για την Αλβανία η ασυλία του
Έρευνα: Υψηλά ποσοστά απορρόφησης στην αγορά εργασίας για τους απόφοιτους της ΑΣΟΕΕ - Εργάζονται 8 στους 10
Συνεχίζει την επέλαση του ο καύσωνας - Πού θα αγγίξει ο υδράργυρος τους 42 βαθμούς Κελσίου
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr