Ο Τσιτσιπάς… εκτελεί τραγούδι του Μπομπ Μάρλεϊ (vid)
Ο Έλληνας τενίστας συμμετείχε στο challenge Players Box – με όχι ιδιαίτερα θεαματικά αποτελέσματα!🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![(AP)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/08796de8-11c2-41f7-abed-db80d062c5e8.jpg)
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς συμμετείχε στο challenge «Players Box» του τουρνουά Rolex Paris Masters και κλήθηκε να απαντήσει σε διάφορες ερωτήσεις που του έθεσαν οι διοργανωτές, αλλά και οι θαυμαστές του.
Αφού αποκάλυψε πως το δεύτερο αγαπημένο του σπορ είναι το πινγκ πονγκ και ότι είναι έτοιμος να κάνει τα πάντα για να βγει νικητής σε έναν αγώνα, στο τέλος του βίντεο ο Στέφανος Τσιτσιπάς ανήγγειλε -προφανώς κάνοντας χιούμορ- πως η καριέρα του ως τραγουδιστή... ξεκινά!
Θέλησε, μάλιστα, να δείξει τις ικανότητές του στο τραγούδι με το ''No woman, no cry'', του Μπομπ Μάρλεϊ. Το τελικό αποτέλεσμα, ωστόσο, μάλλον απέδειξε ότι επέλεξε σωστά την αθλητική καριέρα: ο Στέφανος όχι μόνο ξέχασε τους στίχους, αλλά έκανε και… «διασκευή» στο συγκεκριμένο τραγούδι!
No, woman, no cry, ο Τσιτσιπάς θα σταματήσει να τραγουδάει…
Κουρσκ: Η Ουκρανία ελέγχει 1.150 τετραγωνικά χιλιόμετρα ρωσικού εδάφους και την πόλη Σούτζα – Και βρετανικά άρματα στην εισβολή
Δένδιας από Τήνο: Βαδίζουμε για τις ισχυρότερες Ένοπλες Δυνάμεις που είχαμε ποτέ
Φρίκη στην Ινδία για το βιασμό και τη δολοφονία νεαρής γιατρού: Μαζικές διαδηλώσεις σε πολλές πόλεις
Δείτε βίντεο: Στις παραλίες όσοι Αθηναίοι έμειναν στην Αθήνα το Δεκαπενταύγουστο
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr