Το βαρύ ζεϊμπέκικο του Γιώργου Πατούλη - Χόρεψε την «Ευδοκία»
Ο Περιφερειάρχης Αττικής όταν το κέφι «άναψε» δεν δίστασε να χορέψει το γνωστό κομμάτι με τους παριστάμενους να τον χειροκροτούν συνεχώς🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![Ο Γιώργος Πατούλης χορεύοντας ζεϊμπέκικο](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/d701d113-7feb-4b7d-9c9f-53432eac199f.jpg)
Για δεύτερη φορά μέσα σε λίγες μέρες ο Περιφερειάρχης Αττικής Γιώργος Πατούλης έδειξε τις χορευτικές του ικανότητες στο ζεϊμπέκικο. Συγκεκριμένα ο κ. Πατούλης έδωσε το παρών στην κοπή της πίτας των εργαζόμενων της ΕΔΣΝΑ. Μάλιστα όταν το κέφι «άναψε» δεν δίστασε να χορέψει το «Ζεϊμπέκικο της Ευδοκίας», με τους παριστάμενους να τον χειροκροτούν συνεχώς.
Σημειώνεται πως την προηγούμενη φορά χόρεψε για χάρη της συζύγου του, Μαρίνας, το «Δεν θα ξαναγαπήσω» που έχει ερμηνεύσει ο αείμνηστος Στέλιος Καζαντζίδης. Το οπτικό υλικό ανέβασε στα social media o Γιώργος Τσαλίκης.
Διαβάστε ακόμη
Νέα άνοδος της θερμοκρασίας – Έρχονται 40άρια το Σαββατοκύριακο
Όλες οι αλλαγές για τους μαθητές από τον Σεπτέμβριο - Τι θα ισχύσει για τα ολοήμερα δημοτικά και τα ψηφιακά φροντιστήρια
Άπιαστο όνειρο οι διακοπές για τους Έλληνες λόγω ακρίβειας - Το 25% θα μείνει...σπίτι
«Δεν χρειάζεται να σηκώνεστε»: Κατάστημα στη Σαντορίνη βάζει… όρια στον υπερτουρισμό
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr